معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی در مجامع بین ‌المللی

 مهندس علی حكیم جوادی،‌معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در جشنواره دوسالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) گفت:دستاوردهای بخش خصوصی كشور را در مجامع داخلی و خارجی معرفی خواهیم كرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران مهندس علی حكیم جوادی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به‌رغم برخی مشكلات در حوزه‌های مختلف، فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش خصوصی و دولتی در تلاش هستند این وضعیت فعال و پویا را حفظ كنند.

وی افزود: ما به عنوان نماینده دولت در مجامع بین‌المللی مختلف دستاوردهایاین حوزه را كه عمدتاً در بخش خصوصی محقق می‌شود معرفی خواهیم كرد.

وی خاطرنشان كرد: با جلساتی كه با بخش خصوصی داشتیم در تلاش هستیم پروژه‌هایی را بصورت مدیریت خدمات به بخش خصوصی توانمند واگذار كنیم كه تا كنون موفقیت‌هایی نیز داشته‌ایم.

معاون وزیر ارتباطات تصریح كرد: امیدواریم با استفاده از فضای موجود تهدیدات را به خدمت تبدیل كنیم و شاهد رونق هرچه بیشتر كسب و كار در این حوزه باشیم.

علی حكیم جوادی با اشاره به مزایای جشنواره‌هایی نظیر جشنواره دوسالانه جوایز فناوری ایران (ایتا) اظهار داشت: مطرح شدن مشكلات و دغدغه‌های بخش خصوصی یكی از دستاوردهای مهم این گونه جشنواره‌هاست.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA