ثامن الحجج قهرمان هندبال باشگاه های آسیا شد

تیم ثامن الحجج مشهد، به ‌قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر هندبال ایران دست یافت.

باشگاه هندبال ثامن‌الحجج سبزوار، فولاد مبارکه سپاهان و باشگاه هندبال ثامن‌الحجج مشهد سه تیم اصلی و سه مدعی قهرمانی این رقابت‌ها در سال‌های اخیر بوده‌اند.

تیم فولاد مبارکه سپاهان‌ در اعتراض به تصمیمات اخیر داوری تصمیم گرفتند، در هفته پایانی به مصاف میهمان خود یعنی نیروی زمینی نروند.

بنا بر این گزارش، جلال کوزه‌گری، رییس فدراسیون در خصوص اعلام قهرمان لیگ برتر گفت: مسابقات تمام شد، اما هنوز نمی‌توانیم تیم قهرمان را مشخص کنیم! چراکه سپاهانی‌ها برابر حریف خود حاضر نشدند و باید در این خصوص کمیته انضباطی تشکیل جلسه دهد.

وی ادامه داد: ممکن است سپاهان را از رقابت‌های لیگ بر‌تر حذف ‌و امتیازاتش را تقسیم کنیم که در این صورت امکان دارد، قهرمان لیگ تغییر کند. با این شرایط باید منتظر ماند و دید که تصمیم کمیته انضباطی چه خواهد بود تا تیم قهرمان را معرفی کنیم.

تیم ثامن الحجج مشهد که تا امروز صدرنشین رقابت‌ها بود در ایستگاه هجدهم و هفته پایانی لیگ بر‌تر هندبال، مقابل شهرداری تبریز به پیروزی ۳۶ بر ۱۷‌ و با تفاضل گل به اضافه ۱۲ به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

در دیگر مسابقه حساس تیم ثامن الحجج سبزوار در سالن سربداران این شهر میزبان هپکوی اراک بود و در پایان با نتیجه ۳۶ بر ۲۷ مقابل نماینده اراک به پیروزی رسید و نایب قهرمان شد.

گویا شاید تصمیم شبهه برانگیز فدراسیون ارتباطی با سرمربیگری کاستلو رافائل، سرمربی اسپانیایی ثامن سبزوار در تیم ملی داشته باشد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA