آغاز به کار 4 نمایشگاه بهاره در تهران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از آغاز به کار 4 نمایشگاه دیگر بهاره در شهر تهران از چهارشنبه خبر داد.
صادقی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت تصریح کرد: در مجموع 6 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برای شهر تهران در نظر گرفته شده که از این تعداد یک نمایشگاه در مصلی تهران از 25 بهمن کار خود را آغاز کرده و 4 نمایشگاه دیگر از فردا 9 اسفند در چهار نقطه از شهر تهران برپا خواهد شد و یک نمایشگاه هم از 15 اسفند در ورزشگاه تختی اقدام به عرضه کالاهای مورد نیاز مردم خواهد کرد.
وی خاطر نشان کرد: 4 نمایشگاه بهاره که از فردا نهم اسفند بر پا خواهد شد در 4 آدرس تهرانپارس، خیابان استخر، مجتمع تهرانپارس و دیگری در خیابان خاوران فرهنگسرای خاوران و سومین نمایشگاه در مجتمع تفریحی پارک ارم و چهارمین نمایشگاه در انتهای بزرگراه نواب بوستان ولایت نسبت به عرضه مستقیم کالا اقدام خواهند کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران افزود: قبل از این در 25 بهمن هم نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی در مصلی امام خمینی برپا شده بود که همچنان دایر است.
صادقی اظهار کرد: نمایشگاه بهاره دیگری که از 15 اسفند کار خود را آغاز خواهد کرد در اتوبان بسیج، سه راه هجرت ورزشگاه تختی می باشد.
وی تاکید کرد: نمایشگاههایی که از فردا کار خود را آغاز می کنند نسبت به نمایشگاه قبلی به صورت جامع تری نیازهای مردم اعم از کیف، کفش، پوشاک و سایر ملزومات غذایی و پروتئینی را برطرف خواهند کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: کالاهای عرضه شده در این نمایشگاهها با تخفیفی بیش از 20 درصد عرضه می شود که این برای مواد غذایی به دلیل کم بودن حاشیه سود کمتر خواهد بود.
صادقی در خصوص برپایی نمایشگاههای بهاره در سایر شهرستانهای استان تهران گفت: در شهرستانهای کوچک یک نمایشگاه و در شهرستانهای بزرگتر 2 نمایشگاه نسبت به عرضه مستقیم کالا به مردم اقدام خواهند کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA