نتایج قرعه کشی پیش ثبت نام عتبات عالیات اعلام شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: با پایان یافتن زمان پیش ثبت نام عتبات عالیات و با عنایت به اینکه تعداد متقاضیانی که پیش ثبت نام کرده اند از ظرفیت اعزام در این دوره بیشتر بوده است، سازمان حج و زیارت در حد ظرفیتهای اعزام استانها اقدام به قرعه کشی کرد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: متقاضیان می توانند از امروز با مراجعه به سایت پیش ثبت نام و با وارد کردن کد ملی و کد رهگیری (که در هنگام پیش ثبت نام دریافت کرده اند) از نتیجه قرعه کشی مطلع شوند.

سازمان حج و زیارت با اعلام مواردی به متقاضیان اعزام عتبات تاکید کرد:قرعه کشی بصورت گروهی انجام و برای گروههائی که در قرعه کشی انتخاب خواهند شد اولویت تشرف تعیین می شود.

کسانی که در قرعه کشی پذیرفته شده اند از روز سه شنبه 8 اسفندماه 91 به ترتیب زیر با مراجعه به بخش ثبت نام سایت (لینک قطعی کردن ثبت نام) و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی جهت ثبت نام در کاروانها اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، اولویتهای ( 1 و 2 و 3 ) از ساعت 9 صبح سه شنبه 8 اسفند، اولویتهای (4 و 5 و6 ) از ساعت 14 عصر سه شنبه 8 اسفند و اولویتهای (7 و 8 ) از ساعت 11 و 40 روز یکشنبه 13 اسفند ماه 1391 به سایت عتبات مراجعه کنند.

گروه قیمتی درج شده برای هرکاروان براساس کیفیت و امکانات هتل محل اقامت با سایر هتلها بوده و ارتباطی با نزدیکی و دوری به حرم ندارد (اکثر هتلهای الف و ب موجود در نجف و کربلا در فواصل متوسط تا دور از حرم می باشند).

داشتن گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ اعزام ضروری است ضمنا فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

این گزارش می افزاید :تنها افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای اولویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی به غیر، میسر نیست.

زائران می توانند جهت ثبت نام اعزام به عتبات عالیات به سایت http://atabat.haj.ir مراجعه کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA