ممنوعیت تردد خودروهای با جریمه بیش از یک میلیون

 رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: براساس قانون، خودروهایی که در پرونده خود یک میلیون تومان جریمه داشته و نسبت به پرداخت آن اقدام نکرده اند اجازه تردد در شهر و محورهای برون شهری را ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ˈمحمد کرمی اسدˈافزود: پلیس بر اساس قانون، از تردد خودروهایی که دارای یک میلیون تومان جریمه معوقه هستند جلوگیری به عمل خواهد آورد و این خودروها حق تردد در سطح شهر و یا معابر برون شهری را نخواهند داشت.

وی ادامه داد: در ابتدا برای هر یک از صاحبان خودرو که دارای این میزان جریمه نقدی هستند پیامک ارسال و نامه اخطار به آدرس پستی آنها فرستاده می شود که از زمان تحویل نامه و پیامک فرد یک ماه فرصت دارد تا نسبت به پرداخت جرایم خود اقدام کند که در غیر این صورت خودروی وی توقیف و به پارکینگ منتقل می شد.

رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا اظهار داشت: به صورت روزانه مراکز اجرائیات پلیس راهور در استان های مختلف اقدام به توقیف این دست از خودروها می کنند و تا زمانی که دیون قانونی از سوی مالک خودرو پرداخت نشود خودرو در پارکینگ متوقف خواهد ماند.

وی از شهروندانی که یک میلیون تومان جریمه در پرونده خود به ثبت رسانده اند خواست تا هر چه زودتر نسبت به پرداخت آن اقدام کنند تا در ایام سفرهای نوروزی با مشکل رو به رو نشوند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA