آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های بین شهری

در آستانه نوروز 1392 و آغاز سفرهای نوروزی، پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس از امروز (23 بهمن ماه) و فروش بلیت اتوبوس ها در سراسر کشور به صورت حضوری و اینترنتی از اول اسفند ماه آغاز می شود. 

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، پیش فروش اینترنتی بلیت توسط شرکت های حمل ونقل مسافر از امروز آغاز شده و متقاضیان می توانند جهت خرید بلیت از طریق سایت اینترنتی شرکت های حمل ونقل مسافر یا از طریق درگاه فروش بلیت آنلاین مسافریار به نشانی www.mosaferyar.ir اقدام نمایند.

پیش فروش بلیت اتوبوس بین شهری به صورت حضوری نیز از اول اسفندماه در مراکز تعیین شده توسط ادارات کل استانی حمل و نقل و پایانه ها در سراسر کشور و در شهر تهران در مراکز تعیین شده، اجرا می شود . لیست مراکز فروش بلیت از طریق جراید در رسانه ها در خدمت هموطنان قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش ، طرح جابه جایی مسافران نوروزی از 24 اسفندماه آغاز و 16 فروردین ماه 92 پایان می یابد. در این مدت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای تدابیر و تسهیلات لازم را برای جابجایی روان و ایمن مسافران با استقرار نیروهای نظارتی و اجرایی، با همکاری تشکلهای صنفی حمل و نقل مسافر، شرکت های حمل و نقل، سازمان ها و ارگان های امدادی ارایه دهنده ی خدمات در جاده ها، پیش بینی کرده است. در طول این ایام هموطنان می توانند در صورت داشتن هرگونه سوال و پیشنهاد علاوه بر مراجعه به نمایندگان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای مستقر در پایانه های عمومی مسافر، از طریق سامانه پیام کوتاه 3000143 اقدام کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA