سازمان فناوری اطلاعات، دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی شد

 سازمان فناوری اطلاعات ایران توانست با كسب امتیاز های پیش بینی شده در حوزه شاخص های اختصاصی،‌به عنوان دستگاه برگزیده وزارت ارتباطات انتخاب شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، پایش وضعیت شاخص های توسعه فاوای كشور، ایجاد مراكز سنجش شاخص های كیفی اینترنت، ایجاد مراكز داده استانی و انجام اقدام های لازم در خصوص انتقال میزبانی وب سایت های دولتی به داخل از جمله شاخص های اختصاصی تعریف شده در این حوزه محسوب می شود.

همچنین، تدوین استاندارد های حوزه فاوا و ایجاد و توسعه مراكز گوهر در دستگاه های دولتی از دیگر شاخص های اختصاصی محسوب می شود كه سازمان فناوری اطلاعات ایران تواسته است با كسب امتیازهای پیش بینی شده، عنوان دستگاه برگزیده وزارت ارتباطات در این بخش را به خود اختصاص دهد.

در این مراسم كه دكتر محمد حسن نامی،‌سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیزحضور داشت از مهندس علی حكیم جوادی رئیس سازمان و آقایان بوشهری،‌بیگلریان و سالار عابدی به عنوان برگزیدگان جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

بر اساس این گزارش،‌در حاشیه این مراسم، نخستین كنگره ادبی، فرهنگی و هنری وزارت ارتباطات برگزار شد كه آقایان مهران تقی زاده و علی اعتصامی توانستند رتبه سوم را به ترتیب در رشته های عكاسی و نقاشی بزرگسالان به دست آورند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA