صعود چند پله ای جودو کاران ایرانی درجدول جهانی

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش ، در جدیدترین رده بندی جهانی جودو کاران،ˈ جواد محجوبˈ جودوکار وزن منهای 100 کیلوگرم کشورمان که پیش از این با 196 امتیاز در مکان سی و ششم جهانی قرار داشت ، با کسب مدال برنز رقابتهای گرجستان جمع امتیازات خود در را به عدد 236 رساند و با صعود شش پله ای در رده سی ام جهان ایستاد.

ˈامیر قاسمی نژادˈ جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم با کسب رتبه پنجم در تفلیس 204 امتیازی شد و از مکان چهل و هشتم به رتبه چهلم و یکم ارتقا یافت.

ˈمحمد جمالیˈ نیز با تنها پیروزی خود در گرجستان ، با 48 امتیاز و 20 پله صعود از رتبه 128 به 108 رسید.

همچنین در وزن منهای 71 کیلوگرم ˈالیاس علی اکبری ˈبا کسب عنوان هفتمی 16 امتیاز کسب کرد و وارد رنکینگ جهانی شد. وی با همین تعداد امتیاز در مکان 195 قرار گرفت.

براساس این گزارش ˈمحمد رضا رودکیˈ که به دلیل آسیب دیدگی از میادین بین المللی دور است با همان 282 امتیاز قبلی یک پله صعود داشت و در مکان 24 قرار گرفت.

در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی ˈآرسن گالستیانˈ از روسیه ، ˈشاوداتوشویلیˈ از گرجستان ، ˈریکی ناکایاˈ از ژاپن ، ˈکیم جاء بومˈ از کره جنوبی ، ˈایلیادیسˈ از یونان ، ˈرمزالدین سعید افˈ از ازبکستان و ˈتدی رنرˈ از فرانسه در اوزان مختلف صدر جدول را در اختیار دارند

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA