حضور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جشواره شهید رجایی

 فعالیت های صورت گرفته در مجموعه وزارت ارتباطات که خصوصا بعد از خصوصی سازی های انجام شده، افتخار آمیز و خوب بوده است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، دکتر میرتاج الدینی معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه بازدید از غرفه وزارت ارتباطات در نمایشگاه دستاوردهای نظام در پرتو قانون اساسی ، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: وزارت ارتباطات پس عملیاتی کردن واگذاری ها ، در حال انجام کارهای حاکمیتی، زیربنایی و اساسی در این حوزه می باشد که در قانون اساسی نیز به آن ها اشاره شده است.
وی با اشاره به خصوصی سازی های انجام شده در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: وزارت ارتباطات در زمینه خصوصی سازی توانست موفق عمل کند و اکنون سبک بال شده و مشغول برنامه ریزی های اساسی، مدیریتی و نرم افزاری است.
معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهور با افتخار آمیز خواندن تلاش های صورت گرفته از سوی مجموعه وزارت ارتباطات تصریح کرد: امیدواریم این وزارتخانه بتواند طی سال های آینده همچنان روند رو به رشد خود را در کشور ادامه دهد.
وی در خصوص جایگاه وزارت ارتباطات در توسعه کشور نیز گفت: توسعه بدون بهره گیری از فناوری اطلاعات معنایی ندارد و باید سهم و جایگاه خود را در دنیا در این حوزه نه تنها حفظ کنیم بلکه ارتقاء دهیم تا بتوانیم از طریق آن توسعه را بیش از پیش داشته باشیم.
وی ادامه داد: در بسیاری از کشورها به نقش توسعه فناوری اطلاعات و ارایه خدمات در تولید ناخالص داخلی توجه شده و باید این امر در کشور ما نیز مورد توجه قرار گیرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA