عیدی کارمندان بدون تاخیر، بهمن پرداخت می‌شود

 استاندار تهران با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر پایداری جوی و افزایش غلظت آلاینده‌ها در روزهای آتی گفت: منتظریم شاخص‌های آلودگی هوای سه‌شنبه اعلام شود و پس از آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.
به گزارش ایسنا، مرتضی تمدن در حاشیه افتتاح ساختمان جدید اداره کل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به بحث آلودگی هوای تهران گفت: طی دو سه روز آخر هفته، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی با پایداری جوی مواجه خواهیم بودیم که این امر موجب آلودگی هوای تهران شده است اما روز گذشته غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون بین 76 تا 79 بوده است این درحالیست که وقتی این عدد به بالای 100 برسد به وضعیت ناسالم می‌رسیم.
استاندار تهران تاکید کرد: اگر شرایط هوای تهران را به وضعیت ناسالم برسد تدابیری که برای چنین موقعیت‌هایی اتخاذ شده قطعا اجرا خواهید شد. اما منتظریم شاخص‌های آلودگی هوای روز سه‌شنبه اعلام شود و پس از آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.
وی گفت: دو عامل افزایش دمای هوا و کاهش تردد در روزهای پایانی هفته باعث شده که آلودگی هوا تعدیل شود، پیش بینی شده است که از روز پنجشنبه به بعد تغییراتی در هوای تهران رخ دهد لذا متناسب با شرایط پیش رو تصمیم‌گیری خواهیم کرد تا شهروندان با مشکلی مواجه نشوند.
استاندار تهران درباره پرداخت عیدی کارمندان تهرانی نیز گفت: طبق روال معمول عیدی کارمندان تهرانی در بهمن ماه پرداخت می‌شود و هیچ گونه تاخیری در پرداخت‌ها نخواهیم داشت.
تمدن درباره آخرین وضعیت جدایی ری از تهران نیز گفت: استانداری به احترام حکم دیوان عدالت اداری تاکنون صبر کرده است، اما این نکته کاملا روشن است که قانون در مسیر تعیین تکلیف کرده که هیچ تغییری در این قانون ایجاد نخواهد شد، مگر از مسیر خود قانون.
استاندار تهران افزود: قانون برای پیشرفت و اعتلای این شهر، ری را مستقل اعلام کرده است و به صراحت گفته به جای اینکه ری توسط یکی از مناطق تهران اداره شود، دارای شهرداری مستقل باشد و به جای اینکه مردم ری در نوبت شورای شهر تهران باشند، باید شورای شهر مستقل و مقتدر داشته باشند و در قانون تقسیمات کشوری این مورد به وضوح بیان شده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA