اهدای بسته حمایتی به مردم در هفته اول اسفند

 رییس جمهور با بیان اینکه جلسات مشترک دولت و مجلس برای اهداء کمک و بسته حمایتی شب عید به مردم به اتمام رسیده است، گفت: هفته اول اسفند این کمک ها ارائه خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ،دکتر محمود احمدی نژاد پس از جلسه هیئت دولت در مصاحبه کوتاهی با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که لایحه بودجه چه زمانی برای ارائه به مجلس آماده می شود، گفت: تاکنون بیش از 40 تبصره از این لایحه را بررسی و تصویب کرده ایم و به سرعت در حال تصویب بقیه مواد بودجه هستیم و برای اتمام بررسی آن جلسات فوق‌العاده‌ای نیز در نظر گرفته شده است.
رئیس جمهور با بیان اینکه پس از سفر به مصر نیز بررسی جداول بودجه انجام خواهد شد، افزود: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا هر چه سریع‌تر لایحه بودجه برای ارائه به مجلس آماده شود.
احمدی‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا به درخواست نمایندگان بودجه چند دوازدهم نیز به مجلس ارائه خواهد شد، اظهار داشت: وقتی کلیت بودجه مشخص شود دیگر جزییات آن هم مشخص خواهد بود.
رئیس جمهور در پاسخ به سوالی درباره جزییات اعطای بسته حمایتی شب عید به مردم و جلسات مشترک دولت و مجلس در این ارتباط تصریح کرد: بررسی اهداء کمک بسته حمایتی در این جلسات به اتمام رسیده است و در تلاش برای تامین منابع این کمک و تمهید امور اجرایی آن هستیم و انشاءا... هفته اول اسفند این کمک به مردم ارائه خواهد شد.
دکتر احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که پس از پیروزی انقلاب اسلامی مقامات بلندپایه ایران به مصر سفر نداشته‌اند، آیا سفر شما به این کشور، سفری خاص خواهد بود؟ خاطرنشان کرد: طبیعتاً این سفر خاص خواهد بود، برنامه های این سفر هنوز قطعی نشده اما دیدار و گفت و گو با رسانه‌ها، نخبگان، دانشگاهیان و علما جزء برنامه‌های سفر خواهد بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA