• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نظام در پرتو قانون اساسی با حضور شبكه ملی سلامت

 وزارت ارتباطات به همراه شرکت ها و سازمان های تابعه خود‌به صورت فعال در نمایشگاه دستاوردهای نظام در پرتو قانون اساسی که از 16 بهمن ماه در مصلی تهران برگزار می شود، حاضر خواهد شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در همین راستا،‌عملکرد وزارت ارتباطات در حوزه اصول 44،‌25 و دیگر بند های قانون اساسی در قالب عکس، فیلم، مولتی مدیا، کتاب، پوستر و بروشور در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
برگزاری نشست های علمی و تخصصی با موضوعات مرتبط با ICT نظیر امنیت شبکه، شبکه ملی سلامت، خدمات ICT روستایی، خصوصی سازی،‌اصل 25 قانون اساسی،‌مردم سالاری و تولید ملی در محل غرفه وزارت ارتباطات از جمله برنامه هایی است که طی مدت برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نظام اسلامی در پرتو قانون اساسی اجرایی خواهد شد.
همچنین مدیران عالی سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات بر اساس برنامه زمانبندی تعیین شده در غرفه حاضر خواهند شد و به سوالات مخاطبان و پاسخ خواهند داد.
این گزارش حاکی است،‌علاوه بر نمایشگاه دستاوردهای نظام اسلامی در پرتو قانون اساسی،‌نمایشگاه خدمات الکترونیکی دولت نیز برگزار خواهد شد که وزارت ارتباطات در این بخش نیز حضور فعال و موثری را خواهد داشت.
معرفی تلاش های صورت گرفته از سوی وزارت ارتباطات برای توسعه خدمات الکترونیکی دولت از قبیل فعالیت های انجام شده برای ایجاد شبکه ملی اطلاعات، فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز و همکاری با دستگاه های مختلف برای بسط و گسترش کاربردی این نوع از خدمات از جمله برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این بخش است.
همچنین،‌ارائه دستاوردهای سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات در خصوص ارائه خدمات الکترونیکی در حوزه های پستی،‌مخابراتی و ICT روستایی از دیگر برنامه هایی است که در این بخش عملیاتی خواهد شد.
بر اساس این گزارش،‌برای حضور موثر و کاربردی وزارت ارتباطات در این نمایشگاه ها،‌شورای سیاست گذاری متشکل از مدیران عالی وزارت و شرکت ها و سازمان های تابعه تشکیل شده و دو کمیته علمی و اجرایی در قالب مصوبات این شورا فعالیت می کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA