تساوی بدون گل پیروزی و استقلال در استادیوم آزادی

 دو تیم درنیمه نخست، بازی احساسی، سر درگم، بی هماهنگ و پر اشتباهی را به نمایش گذاشتند به طوریکه 100هزارتماشاگر حاضر درورزشگاه آزادی تهران شاهد بازی کسل کننده ای در این نیمه بودند.

هر دو تیم با تجمع در یک سوم خط میانی خود سعی داشتند، بر روی حادثه و اشتباه حریف به گل دست یابند اما موقعیت گلزنی چندانی بر روی دروازه ها ایجاد نشد.

آبی پوشان با پرس دریک سوم خط میانی تیم پرسپولیس قصد داشتند مانع از بازیسازی هافبک های پرسپولیس شده ودر ضد حملات سرعتی از جناح راست به دروازه نیلسون کوریا نزدیک شوند.

در این نیمه، سرخ پوشان نیز با تجمع در میانه میدان و ارائه یک بازی درگیرانه، اجازه خودنمایی را به هافبک های خلاق استقلال ندادند. تاکتیک تیم پرسپولیس درنیمه نخست بازی مستقیم و ارسال پاس های بلندبرای کریم انصاریفردمهاجم بلندقامت این تیم بود اما فرصت ایده آلی برای این بازیکن مهیا نشد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

نیمه دوم با شوت سرکش غلامرضا رضایی مهاجم تیم پرسپولیس آغاز شد، سرخ پوشان با تفکراتی تهاجمی تر نسبت به نیمه نخست وارد زمین شدند و با کنترل میانه میدان حملات پراکنده ای را بر روی دروازه سید مهدی رحتمی سنگربان استقلال طراحی کردند.

حملات بازیکنان پرسپولیس ازجناحین ادامه یافت به طوریکه این تیم دردقایق67 و 72 دو موقعیت گلزنی را ازجناح راست به دست آورد اما کریم انصاری فرد نتواست پاس های ایده آل محمد نوری و عادل کلاه کج را به گل تبدیل کند.

تیم پرسپولیس دروقت های تلف شده بازی یک ضربه کرنربه دست آوردکه ضربه سرهادی نوروزی با بدشانسی سرخ پوشان به بدن مجتبی جباری خورد و به کرنر رفت.

امیرقلعه نویی سرمربی تیم استقلال در اواسط نیمه دوم حنیف عمران زاده، ساموئل و فرهاد مجیدی را وارد میدان کردتا آبی پوشان بتوانند نبض بازی را دردست گیرند،اماآبی پوشان از خلق موقعیت خطرناک بر روی دروازه پرسپولیس ناکام ماندند.

دراین دیدار تماشاگران تیم استقلال تهران چشم به تجربه امیر قلعه نویی و هواداران پرسپولیس به جسارت یحیی گل محمدی دوخته بودند اما بازی محتاطانه و تدافعی دو تیم باعث شد تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی تهران، بازی کسل کننده و سردی باشند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA