نتایج نهایی آزمون phd رشته های پزشکی فردا اعلام می شود

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نتایج نهایی آزمون phd رشته های پزشکی، چهارشنبه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir اعلام می شود.

جبرائیل نسل سراجی با بیان اینکه این آزمون اوایل آبان ماه امسال در 56 رشته برگزار شد، افزود: پذیرفته شدگان مرحله اول- کتبی- برای شرکت در مرحله دوم که مصاحبه بود، دعوت شدند و نتایج نهایی براساس 30 درصد نمره مصاحبه و 70 درصد نمره کتبی، چهارم بهمن ماه اعلام می شود.

نسل سراجی، افزود: حدود پنج هزار نفر در این آزمون شرکت کردند که پس از اعلام آزمون کتبی و مصاحبه حدود یک هزار و 300 نفر در مرحله نهایی این آزمون پذیرفته شدند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد نتایج آزمون دکتری فیزیوتراپی نیز بر اساس انتخاب محل-رشته فردا (چهارشنبه) اعلام می شود.

نسل سراجی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون با وارد کردن کد رهگیری خود و ورود به سایت سنجش پزشکی، می توانند از نتایج این آزمون اطلاع یابند.

وی با بیان اینکه این آزمون نیز آبان ماه امسال برگزار شد، گفت: پس از برگزاری آزمون کتبی دکتری فیزیوتراپی و اعلام نتایج آن، اسامی پذیرفته شدگان بر اساس دو برابر کل ظرفیت برای شرکت در مرحله مصاحبه دعوت شدند.

نسل سراجی افزود: 30 درصد قبول شدگان مرحله مصاحبه و 70 درصد مرحله کتبی در هم ادغام و در نتیجه اسامی نفرات پذیرفته شده براساس رشته و محل های انتخابی داوطلبان اعلام خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA