نوه شهدا ازسهمیه ایثارگران دراستخدام ها بهره مند می شوند

معاون راهبردی منابع انسانی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری گفت: نوه شهدا از سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی بهره مند می شوند.

به گزارش ایرنا، هاجر تحریری نیک صفت روز سه شنبه در جمع کارشناسان امور اداری دستگاه های اجرایی استان اردبیل افزود: فرزندان شهید در اختصاص سهمیه ها همانند جانبازان 50 درصد محسوب شده و سهمیه هایی که برای فرزندان جانبازان 50 درصد اختصاص می یابد برای فرزندان آنها نیز محاسبه می شود.

وی با بیان اینکه در تبدیل وضعیت و استخدام مشمول های سهمیه ایثارگری اعم از فرزندان و همسران شهدا و جانبازان هیچ شریط استخدامی اجرا نمی شود، اضافه کرد: فقط در پست های تخصصی که این افراد مشغول می شوند لازم است افراد دارای تحصیلات و تخصص های مرتبط باشند.

وی در ادامه با اشاره به تعیین سهمیه مجوز استخدامی برای استان ها افزود: جذب نیروی انسانی بر اساس نیازها و الویت ها انجام گرفته و تنها به تعداد مورد نیاز به پست های دستگاه های اجرایی افزوده می شود.

وی با اشاره به اختیارات تفویضی منابع انسانی ریاست جمهوری به استان ها بیان کرد: موافقت با انتقال به کلان شهر ها نیز در استان ها بررسی و در صورت موافقت مبدا و وجود پست در مقصد انجام می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA