هوشمندسازی تمام مدارس خاص تهران

 وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام مدارس خاص شهر تهران از جمله سمپاد، شاهد، هیئت امنایی، قرآنی و نمونه مردمی باید هوشمند شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس ، حمیدرضا حاجی‌بابایی، وزیر آموزش و پرورش در جلسه مشترک مدیران آموزش و پرورش مناطق نوزده‌گانه شهر تهران که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد، ضمن تأکید بر ارائه خدمت شایسته به فرزندان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: یکی از وظایف مهم مدارس شاهد، هرچه پررنگ‌تر جلوه دادن ارزش‌های انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه فرماندهان شهید در دوران دفاع مقدس همواره القای امید و آینده‌ای روشن می‌کردند نه القای یأس و ناامیدی، تصریح کرد: باید تلاش کنیم با توجه به تقاضا و نیازهای مبرم کشور به ویژه شهر تهران، به سمت افزایش هنرستان‌ها حرکت کنیم.
حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه مدارس خاص باید یک الگوی کامل و یک ویترین زیبا از مدرسه در جمهوری اسلامی ایران باشد، افزود: به لطف خداوند و مجاهدت‌های دلسوزانه فرهنگیان امروز فضای آموزش و پرورش بر روی دشمنان انقلاب بسته شده است و دشمنان از این امر بسیار عصبانی هستند.
*‌ بیش از 7 هزار مدرسه از ابتدای سال 91 تا کنون هوشمند شدند
وزیر آموزش و پرورش از هوشمند سازی بیش از 7 هزار مدرسه در سراسر کشور از ابتدای سال 91 تا کنون خبر داد.
وی با بیان اینکه مدیران آموزش و پرورش باید سرداران جبهه اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی اسلامی باشند، افزود: ما در آموزش و پروش آنقدر کار داریم و آنقدر مسئولیتمان سنگین است که نباید هیچگاه به خودمان اجازه دهیم فعالیت‌های آموزش و پرورش تعطیل شود.
حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران با لطف و عنایت خداوند مستحکم‌تر و قوی‌تر خواهد شد، افزود: هم اکنون مطابق آمار رسمی در سراسر کشور 418 هزار دانش‌آموز پیش‌دبستانی داریم که عدد بسیار مطلوبی است و باید توسعه نیز پیدا کند.
وی ادامه داد: باید کاری کنیم که آوای دلنشین قرآن کریم از مدارس سراسر کشور به ویژه شهر تهران شنیده شود.
وزیر آموزش و پرورش افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید در سراسر کشور با تمام قوا و توان در مدارس فعالیت‌هایی همانند نمایشگاه و نمایش فیلم داشته باشد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA