راه اندازی کد ارتباط مردمی 1504 برای حفاظت جنگل ها

 ˈقاسم سبزعلیˈ  افزود: براساس پیگیرهای سازمان جنگل ها کد ارتباط مردمی ˈ1504ˈ جایگزین کد ارتباطی ˈ09696ˈ شده است.

به گزارش ایرنا، وی گفت:درپی اجرای اصل44 قانون اساسی وواگذاری برخی اموربه بخش خصوصی ، کد ارتباط مردمی 09696 به دلیل رند بودن سالانه حدود چهار میلیارد تومان برای سازمان جنگل ها هزینه در پی داشت که با پیگری های این سازمان مقرر شد این کد قطع و کد جدیدی جایگزین شود.

سبزعلی اظهارداشت: برای عملیاتی شدن کد ارتباطی جدید مبلغی حدود هفت میلیون تومان هزینه شد که صرفه جویی مطلوبی نسبت به کد ارتباطی گذشته برای سازمان در پی داشته است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها تصریح کرد:با عملیاتی شدن این خط ارتباطی جدید مردم می توانند برای اطلاع رسانی درخصوص حوادث غیرمترقبه در منابع طبیعی، آتش سوزی درجنگل ها و مراتع، قاچاق درخت، تخریب،تخلف و تصرف با سازمان جنگل ها تماس حاصل کنند.

وی افزود: این شماره به صورت شبانه روزی در استان ها و مرکز فرماندهی یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور فعال و قابل پیگیری است.

وی بر شدت همکاری و تعامل سازمان محیط زیست با سازمان جنگل ها تاکید کرد و افزود: در بحث مسائل زیست محیطی به افزایش همکاری های سازمان محیط زیست نیاز داریم و انتظار داریم در بحث حفاظت از منابع طبیعی و میراث ملی نیز تمامی دستگاه ها همکاری و هماهنگی داشته باشند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA