اتصال پرند به متروی سراسری تا سال آینده

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، ˈعلی نیکزادˈ که به همراه ˈمحمد هادی رستمیانˈ مدیرعامل شهرهای جدید، برای نهمین بار در سال جاری از شهر پرند و پروژه های در دست اقدام بازدید می کرد، افزود: اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه 400 میلیارد تومان است که 100 میلیارد تومان توسط مترو تهران و 100 میلیارد تومان توسط وزارت راه و شهرسازی تامین شده و مابقی نیز با پیگیری وزارت راه و شهرسازی از محل سهام کارخانه های دولتی پرداخت می شود.

وی در جریان این بازدید کلنگ ساخت سه کلانتری و یک پایگاه بسیج در شهر پرند را به زمین زد و عملیات اجرایی ساخت این سه کلانتری که در فازهای 3،4 و 6 است آغاز شد.

یادآوری می شود، در شهر پرند حدود 100 هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت و ساز است که تاکنون بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسیده است.

همچنین به منظور برقراری امنیت و آرامش هر چه بیشتر در این محدوده ها با توجه به استقرار بیش از 10 هزار واحد مسکونی، شر کت عمران شهر پرند با همکاری نیروی انتظامی غرب استان تهران اقدام به ساخت و تجهیز 7 کلانتری در اراضی مسکن مهر کرده است.

با توجه به بررسی وضعیت موجود امنیتی در شهر پرند طی جلسات و توافقات شرکت عمران شهر جدید پرند با مسئولان نیروی انتظامی غرب استان تهران و فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم مقرر شد علاوه بر 3 کلانتری و یک پایگاه بسیج که توسط شرکت عمران پرند ساخته می شود 3 کلانتری دیگر توسط نیروی انتظامی غرب استان تهران نیز در اراضی مسکن مهر احداث شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA