كسب مقام سوم تكواندوی رقابت های جام فجر توسط ایران

 بیست و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی تکواندو جام فجر با تصاحب سکوهای قهرمانی توسط سه تیم داخلی به اتمام رسید.

به نقل از درگاه خدمات الكترونیكی ایران، در این دوره رقابت‌های بین‌المللی تکواندو جام فجر، از روز گذشته جمعه یکم دی ماه به مدت 2 روز با حضور سه تیم داخلی (مقاومت، استیل البرز، شهرداری ورامین) و شش تیم خارجی (تونس، افغانستان، ارمنستان، کرواسی، صربستان و عراق) در خانه تکواندو برگزار شد.

در دومین و آخرین روز از این مسابقات، تکواندوکاران در 4 وزن زوج با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم شهرداری ورامین با 5 مدال طلا و یک برنز و با امتیاز 64 مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و مدال طلا را به گردن آویخت، تیم استیل البرز با 3 مدال طلا و یک نقره و 3 برنز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم مقاومت با 4 نقره و یک برنز بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن 58 -کیلوگرم:

هادی مستعان از تیم شهرداری ورامین صاحب گردن آویز طلا شد، «استیپ جارالونی» از تیم صربستان مدال نقره را به گردن آویخت و «محمد شفیع طاهری» از تیم افغانستان B و «احمد بخشی» از افغانستان c به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند.

در وزن 68- کیلوگرم:

بهنام اسبقیان از تیم شهرداری ورامین مدال طلا را به گردن آویخت، محمدرضا سبک‌پا از تیم استیل البرز بر سکوی دوم ایستاد و «سرگی واردزیا» از ارمنستان و یوسف مهرزاده از تیم استیل البرز به ترتیب بر سکوهای سوم مشترک ایستادند.

در وزن 80 کیلوگرم:

امید عمیدی از تیم استیل البرز بر سکوی نخست ایستاد، بابک نادری از تیم مقاومت مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و «محمد نصرمحد ابراهیم» از افغانستان A و «جیم ناجی» از تونس مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در وزن 87+ کیلوگرم:

پیام قبادی از تیم استیل البرز مقام قهرمانی را از آن خود کرد، نماینده‌ای از صربستان دوم شد و «مصطفی ناظری» از تیم افغانستان B و «تراپلس یاسین» از تیم تونس به ترتیب مقام سوم مشترک را کسب کردند.

همچنین با اتمام این رقابتها، نفرات برتر در چهار بخش بدین شرح معرفی شدند:

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA