كسب طلا در بیست وچهارمین دوره تکواندو بین المللی جام فجر

 در روز نخست مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر ، تکواندو کاران اوزان فرد به روی شیاپ چانگ رفتند که در وزن نخست پدرام حسن پور از استیل البرز در دیدار نهایی با حساب 2 بر یک محسن محمدی از مقاومت را برد و طلا گرفت . فرهاد سلیمی از شهرداری ورامین صاحب برنز شد.

همچنین در وزن سوم مهرداد ندر محمدی از استیل البرز محمد خمسه از شهرداری ورامین پیکار کرد که در پایان خمسه 12 بر صفربرنده شد وبر سکوی نخست قرار گرفت . سید حسین رضایی از افغانستان ب و نماینده ارمنستان صاحب مدال برنز مشترک شدند.

بر اساس این گزارش ، در وزن پنجم سید محمد رفیعی از شهرداری ورامین، سید مسعود کریمی از افغانستان الف را 12 بر یک مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد . مجید بهرامی از البرز و محسن کمالی ازتیم مقاومت برنز مشترک گرفتند.

در وزن هفتم حمید رضا بیات از شهرداری ورامین مقابل غلامحسین فقیهی از مقاومت به پیروزی 10 بر یک رسید. بیات طلایی شد و پوریا عرفانیان مدال برنز این رقابتها را کسب کرد.

این رقابتها روز شنبه با برگزاری اوزان زوج در خانه تکواندو به کار خود پایان خواهد داد.

در این دوره از رقابتها، 4 تیم داخلی (استیل البرز، شهرداری ورامین، مقاومت، خودروان وفا و هیات تکواندوی قزوین) و 6 تیم خارجی ( صربستان، افغانستان، روسیه، کرواسی، ارمنستان و عراق) حضور دارند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA