ثبت نام چهارمین آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت

 معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: ثبت نام چهارمین آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری از ساعت هشت صبح روز شنبه دوم دیماه 1391 شروع و تا ساعت 24 روز سه شنبه 12دی ماه ادامه می یابد.

به گزارش ایرنا، کورش پرند، افزود: چهارمین مرحله آزمون های ادواری سنجش مهارت در سال جاری به صورت هماهنگ و سراسری در سیزدهم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

وی درخصوص شیوه اجرای آزمون ادواری سنجش مهارت و نحوه ثبت نام متقاضیان بیان داشت: برای ثبت نام این آزمون، دفترچه واحد طراحی شده است که متقاضیان پس از دریافت دفترچه و کارت اعتباری از مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد می توانند به پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir مراجعه کرده و در حرفه موردنظر ثبت نام کنند.

وی افزود: چهارمین آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای در سال جاری، در 40 حرفه به شکل همسان و هماهنگ کشوری و در بیش از 260حرفه غیرمتمرکز در رشته های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر به طور همزمان در 31 استان و بیش از 305حوزه امتحانی برگزار می شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هزینه ثبت نام در آزمون های سنجش مهارت برای رشته های فنی و کشاورزی150هزار ریال و برای رشته های خدماتی 100هزار ریال است ومتقاضیان هیچ وجه دیگری رابرای شرکت درآزمون نمی پردازند.

پرند افزود: داوطلبان پس از ثبت نام، در تاریخ 26 لغایت 28 دیماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir به یکی ازدو طریق: وارد کردن مشخصات فردی ( نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد ملی) و یا درج شماره پرونده و شناسه پرداخت کارت اعتباری که پیشتر از طریق آن ثبت نام کرده اند، نسبت به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

وی با اشاره به مراحل اجرای آزمون های ادواری سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است. داوطلب پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی بر اساس برنامه زمان بندی مندرج در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده از سوی ادارات کل فنی و حرفه ای استان ها مراجعه کند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA