هر کس با احترام با ملت ایران صحبت نکند، چیزی عایدش نمی شود

  ˈمحمود احمدی نژادˈ رییس جمهوری در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5 خطاب به این گروه گفت: تاریخ نشان داده است هرگاه کسی با احترام با ملت ایران صحبت نکند، چیزی عایدش نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه در مراسم افتتاح چند طرح علمی، عمرانی و فرهنگی در استان مازندران افزود: بارها به کسانی که در مقابل ملت ایران قرار گرفته اند، گفته ایم که با این ملت با احترام و دوستی صحبت کنند.

رییس جمهوری اضافه کرد: به آنها می گوییم تا بیایند در کنار ملت ایران قرار بگیرند و بدانند که دوستی با این ملت به نفع آنان است.

احمدی نژاد خطاب به کسانی که در مسیر پیشرفت و توسعه ملت ایران سنگ اندازی می کنند، اظهار داشت: مختار هستید که هر انتخابی که می خواهید انجام دهید و باید تبعات آن را هم تحمل کنید و چند سال دیگر نگویید که از این انتخاب پشیمان شده اید چرا که شرایط با گذشت زمان تغییر می کند و چند سال دیگر شرایط خودش را خواهد داشت.

رییس شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: علت اصلی مخالفت ها و دشمنی ها با ملت ایران این است که امروز می بینند ایران با سرعت روز افزون در مسیر پیشرفت در همه عرصه ها از جمله عرصه های علمی در حرکت است و از طرفی هم می دانند که ملت ایران عمیقا به ارزش های الهی پایبند است.

رییس جمهوری گفت: بدخواهان ملت ایران نمی خواهند اجازه دهند که این ملت در عرصه های بین المللی خود را پیدا کند و در جایگاه شایسته خود قرار گیرد چون می دانند در این صورت، همه معادلات تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: آنها می دانند که با ادامه پیشرفت ملت ایران، نه تنها بازارها بلکه حتی اندیشه ها هم از دست آنها خارج خواهد شد.

احمدی نژاد افزود: آنهایی که برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را بهانه قرار می دهند و به دروغ ایران را متهم به تلاش برای ساختن بمب و سلاح های هسته ای می کنند، تنها نگران پیشرفت ملت ایران هستند وگرنه همه اتهاماتی که مطرح می کنند، دروغ است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA