• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار سیاسی

سامانه موشک های اس 300 ساخته می شود

 ˈاحمد وحیدیˈ در حاشیه نخستین همایش بهبود و تعالی فرهنگ سازمانی با رویکرد عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران افزود: پیشتر اعلام کردیم که ساخت این سامانه در دستور کار است و هرچند این مهم کاری نیست که به سرعت محقق شود اما مراحل ساخت آن به خوبی در حال پیشرفت است.

سردار وحیدی در پاسخ به سووالی در باره زمان پرتاب ماهواره جدید گفت: قرار بود یک کاوشگر پرتاب شود که کارشناسان در تلاش هستند در زمان بندی از پیش تعیین شده آن را انجام دهند که زمان پرتاب آن مشخص خواهد شد .

وی در خصوص آخرین دستاوردهای وزارت دفاع گفت: امیدواریم دستاوردهایمان را در حوزه های موشکی، دریایی و هوایی در آینده ای نزدیک ارائه دهیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ هشت روزه غزه گفت: پیروزی مقاومت فلسطین بر رژیم صهیونیستی سومین پیروزی از این نوع بود که نخستین این افتخارات پیروزی جنگ 33 روزه بود و آخرین آن هم پیروزی هشت روزه غزه بود.

وی با بیان اینکه این پیروزی آخر نشان دهنده این است که زمان تسلط مجدد و قدرت نظامی رژیم صهیونیستی به پایان رسیده است ، افزود : این گوشه ای از بن بست های نظامی این رژیم است و این پیروزی طبیعتا در حوزه های دیگر هم تداوم پیدا خواهد کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA