كسب مدال نقره توسط تیم والیبال نشسته ایران در لندن

 تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران شنبه شب در مسابقه فینال بازی ای پارالمپیک لندن با قبول شکست در مقابل بوسنی و هرزگوین، به مدال نقره این بازی ها بسنده کرد.

به گزارش ایرنا، والیبالیست های کشورمان در این مسابقه که در سالن اکسل لندن برگزار شد، با حساب 3 بر 1 نتیجه را به حریف واگذار کردند.

حدود پنج هزار تماشاگر از جمله تعداد زیادی از هموطنان ایرانی مقیم لندن از نزدیک شاهد این بازی بودند.

تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گیم اول این مسابقه را با نتیجه 25 بر 19 به نفع خود پایان داد، ولی در گیم های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 21 - 25، 22 - 25 و 15- 25 شکست خورد.

تیم کشورمان که هفته گذشته و در دور مقدماتی بازی ها، تیم بوسنی را با حساب 3 بر 1 شکسته داده بود، در مسابقه امشب نتوانست در حد و اندازه های خود بازی کند و نسبت به بازی های قبلی پر اشتباه و ناهماهنگ ظاهر شد.

بازیکنان اصلی و ذخیره ایران در دیدار نهایی والیبال نشسته عبارت بودند از: جلیل ایمری، احمد ایری، ناصر حسن پور، داود علیپوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی، عیسی زیراهی، مجید لشگری، رمضان صالحی، سید سعید ابراهیمی و رضا پیدایش.

پیش از این دیدار دو تیم آلمان و روسیه برای کسب مدال برنز با هم بازی کردند که تیم آلمان موفق شد در یک بازی نزدیک 3 بر 2 تیم روسیه را شکست دهد و به مقام سوم بازی های پارالمپیک لندن برسد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA