تمرکز مدیریت در اجرا یکی از مسائل ضروری و مهم شرایط کنونی کشور است

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دولت معتقد است که در شرایط کنونی که یکی از مسائل ضروری و حائز اهمیت در کشور، تمرکز مدیریت در اجرا است، باید از خلط مرزهای نظارت و اجرا پرهیز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد در دیدار اعضای دولت با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی که به مناسبت آغاز هفته دولت انجام شده بود، با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: یکبار دیگر به تعهدمان بر ادامه راه و مسیری که در پیش گرفته ایم، تاکید می کنم؛ دولت همچنان به اصول خود یعنی عدالت، مهرورزی، خدمتگزاری، تلاش برای اعتلای کشور و پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب وفادار است.

رئیس جمهور با اشاره به تلاش ها و اقدامات انجام گرفته در بخش های مختلف علمی و فناوری، بهداشت و درمان، سیاست خارجی، دفاعی، اطلاعات، فرهنگ، صدا و سیما، میراث فرهنگی، هسته ای، آموزش عالی، آموزش و پرورش، مخابرات و محیط زیست، اظهار داشت: امروز در بخش های مختلف در کشور اقدامات خوب و برجسته ای انجام گرفته است به ویژه بخش فرهنگ که در این جلسه فرصت ارائه گزارش همه این اقدامات مقدور نشد.

 احمدی نژاد با اشاره به تدوین بودجه انقباضی در سال جاری، خاطرنشان کرد: این بودجه انقباضی به گونه ای طراحی شده که به کارهای عمرانی و بخش های تولید و اشتغال آسیبی نرسد.

رئیس جمهور اقدامات و زحمات ستاد تدابیر به ریاست معاون اول را برای مقابله با فشارهای اقتصادی، بسیار خوب و نتیجه بخش عنوان و خاطرنشان کرد: دولت معتقد است که در شرایط کنونی که یکی از مسائل ضروری و حائز اهمیت در کشور، تمرکز مدیریت در اجرا است، باید از خلط مرزهای نظارت و اجرا پرهیز شود.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA