توزیع كتاب های درسی از 12 شهریورماه

مدیركل چاپ و توزیع كتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: كتاب های درسی سال تحصیلی 92-91 دانش آموزان دوره های راهنمایی و متوسطه از 18 شهریورماه جاری در استان های تهران و البرز و از 12 شهریور در سایر استان های كشور توزیع می شود.

احمد حسینی' روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: این كتاب ها در پنج هزار و 400 كتابفروشی سراسر كشور در اختیار متقاضیان و دانش آموزان قرار می گیرد.

وی اضافه كرد در سال تحصیلی 91-92، 991 عنوان كتاب درسی با 131 میلیون جلد كتاب برای دانش آموزان چاپ و تولید شده است كه در سال تحصیلی جدید این كتاب ها در اختیار بیش از 12 میلیون دانش آموز قرار می گیرد.

حسینی تاكید كرد همه عناوین كتاب های درسی در اختیار كتابفروشی ها قرار گرفته بنابر این مراكز فروش باید همه عناوین كتاب های درسی هر پایه تحصیلی را به دانش آموزان ارایه كنند.

مدیركل چاپ و توزیع كتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: كتاب های درسی دوره ابتدایی از 30 بهمن ماه سال 90 و كتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی از 15 فروردین ماه سال 91 در اختیار استان های كشور قرار گرفته است.

حسینی گفت: كتاب های فنی حرفه ای و كاردانش از اول تیرماه امسال در اختیار مسئولان توزیع كتاب های درسی در استان ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: كتاب های درسی دوره ابتدایی و شاخه های فنی و حرفه ای، كاردانش و پیش دانشگاهی از 12 شهریورماه از طریق واحدهای آموزشی توزیع می شود.

حسینی با بیان اینكه كتاب های پایه های دوم و ششم ابتدایی در اختیار معلمان این پایه ها قرار گرفته است، گفت: هیچ مشكلی در تولید و توزیع كتاب های درسی وجود نداشته است.

مدیركل چاپ و توزیع كتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش گفت: تك فروشی كتاب های درسی از 15 مهرماه امسال در پنج هزار و 400 كتابفروشی سراسر كشور آغاز می شود.

حسینی اضافه كرد: كتاب های درسی برای فروش تا 30 آذرماه سال 91 در كتابفروشی ها موجود است و از این تاریخ به بعد به مركز اصلی در تهران منتقل می شود.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA