شارژ 30 لیتری بنزین برای سفرهای تابستانی

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: هیات دولت به مناسب عید فطر 30 لیتر بنزین اضافه در ماه شهریور به كارت سوخت واریز می كند.

'بهروز مرادی' روز چهارشنبه در حاشیه جلسه علنی هیات دولت در جمع خبرنگاران، افزود: با توجه به آغاز مرحله دوم سفرهای تابستانی این هدیه از سوی دولت به مردم اختصاص یافت.

وی در خصوص پرداخت بودجه های عمرانی و جاری دستگاه های اجرایی، گفت: با گذشت پنج ماه از ابتدای سال جاری بودجه جاری و عمرانی 700 دستگاه اجرایی به موقع پرداخت شده است.

مرادی در مورد تخصیص اعتبارات حوادث در كشور نیز گفت: در رابطه با سیلاب های گلستان، مازندران، گیلان و زلزله آذربایجان شرقی براساس ماده 10 و 12 حوادث غیرمترقبه به موقع پس از این حوادث اعتبارات لازم پرداخت شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری با اشاره به جلسه امروز هیات دولت گفت: به رغم مصوبات دولت در سفرهای استانی به آذربایجان شرقی، امروز نیز رییس جمهوری برای رفع نیازها و مشكلات مناطق حادثه دیده این استان دستورات دیگری را صادر كردند.

وی ادامه داد: این مصوبات در رابطه با افزایش ارقام تسهیلات، بازسازی، نوسازی، كمك های بلاعوض، معیشتی و سایر امكانات است.

مرادی گفت: از جمله این اقدامات ارائه تسهیلات به 20 هزار واحد مسكونی بود كه 20 میلیون تومان وام به منازل شهری و 12 و نیم میلیون تومان برای مناطق روستایی در نظر گرفته و مقرر شد به مناطقی كه بر اثر شدت زلزله خسارات زیادی دیده توجه ویژه ای صورت گیرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA