اهدای هدایای قهرمانان المپیك لندن با حضور رییس جمهور

وزیر ورزش و جوانان گفت: مراسم تقدیر از قهرمانان المپیكی شنبه آینده با حضور رییس جمهوری برگزار و هدایای تعیین شده به آنها اعطا می شود.

 'محمد عباسی' روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تقدیر از قهرمانان پارا المپیك نیز به بعد از مسابقات موكول شده است.

وی افزود: هدایای هر دو گروه یكسان است اما مهم این است كه قهرمانان پارا المپیك نیز مانند قهرمانان المپیك برای كشور افتخار بیافرینند.

عباسی گفت:‌ قهرمانانی كه شامل ناداوری قرار گرفته اند نیز از رییس جمهوری هدیه ویژه دریافت خواهند كرد.

وی با تشكر از مردم برای حمایت از ورزشكاران كشور در المپیك گفت:‌ از مردم می خواهیم ورزشكاران پاراالمپیكی را نیز مانند قهرمانان المپیكی مورد لطف و دعای خود قرار دهند.

وزیر ورزش و جوانان درباره تخصیص بودجه به ورزشهای جمعی و انفرادی با توجه به افتخارات كسب شده از سوی ورزشكاران اظهارداشت: در همین جا باید از حمایت 200 نفر از نمایندگان كه از ورزشكاران و قهرمانان المپیك تقدیركردند تشكر كنم.

عباسی ادامه داد: وقتی در برنامه های تلویزیونی و تبلیغی بیشتر ورزشهای جمعی مورد حمایت قرار می گیرد مجموعه های اقتصادی نیز به این ورزشها بیشتر تمایل نشان می دهند.

وی اظهار داشت: به عنوان مثال برنامه 90 صدا و سیما اكثریت زمان پخش برنامه ها را به بازیهای فوتبال اختصاص می دهد و همین نحوه تبلیغات در توجه مجموعه های اقتصادی اثر گذار است.

وزیر ورزش و جوانان افزود:‌ در سال جاری بودجه های این وزارتخانه به مجوعه هایی تعلق گرفت كه المپیكی بودند ولی باید توجه داشت كه موج جامعه را مجموعه ای از فرهنگ می سازد كه نباید مورد غفلت قرار گیرد و باید قبول كنیم كه تعداد طرفداران ورزش های جمعی بیشتر است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA