كسب دو مدال برنز در كشتی آزاد توسط قاسمی و لشكری

كمیل قاسمی سومین مدال كشتی آزاد و دوازدهمین مدال كاروان ایران را به دست آورد تا پس از احسان لشگری مدال برنز دیگری برای تیم كشتی آزاد ایران به دست آید.

به گزارش ایسنا، ملی‌پوش سنگین وزن ایران در سه تایم ترول دلاگنف آمریكایی را شكست داد و به نشان برنز رسید. پیش از این لشگری با برتری مقابل حریف ترك خود به نشان برنز المپیك دست یافته بود.

كمیل قاسمی در تایم اول حریفش را به راحتی 4 بر صفر شكست داد، اما در تایم كار به كلینچ كشیده شد و طبق روال تمام كشتی‌های آزاد ایران، باز هم گوی برای دلاگنف در آمد و او این وقت را پیروز شد. پیش از این قاسمی در پیكار مقابل تایمازوف هم دوبار در كلینچ بد شانسی آورده بود.

در تایم سوم قاسمی به زیبایی در حالی كه زیر را از دست داده بود حریفش را از تشك بیرون انداخت و یك امتیاز گرفت و به پیروزی رسید.

در رقابت‌های روز شنبه احسان لشگری نیز به نشان برنز دست یافت،‌اما اسامعیل‌پور از دور رقابت‌ها كنار رفت. در پایان رقابت‌های پنج وزن كشتی آزاد ایران تاكنون یك نقره و دو برنز به دست آورده است. دو وزن پایانی و پرامید ایران فردا برگزار می‌شود و رضا یزدانی و مهدی تقوی مقابل حریفان روی تشك خواهند رفت.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA