كسب موفقیت توسط ورزشكاران ایرانی در المپیك لندن

محمد بیداریان در رده ششم گروه سوم مرحله مقدماتی مسابقات شنای 100 متر آزاد بازی های المپیك 2012 لندن قرار گرفت.

تنها نماینده شنای ایران دراین بازی ها، از ساعت 13 امروز برای رقابت با دیگر شناگران این ماده به آب زد و در نهایت با زمان 52 ثانیه و 92 صدم ثانیه در رده ششم گروه خود ایستاد.

 بیداریان با وایلد كارت سهمیه حضور در بازی های المپیك 2012 لندن را به دست آورده است و برای مشخص شدن رتبه نهایی اش در این مرحله باید در انتظار نتایج شركت كنندگان سایر گروه ها بماند.

بیداریان پیش از حضور در بازی های المپیك هدف خود را شكستن ركورد ایران اعلام كرده بود اما با این نتیجه در راه رسیدن به این هدف هم ناكام ماند.

ركوردماده 100متر آزاد ایران 51 ثانیه و 31 صدم ثانیه است كه در اختیار خود وی قرار دارد و در مسابقات قهرمانی جهان رم ایتالیا در سال 2009 ثبت شده است. 16 شناگر برتر این مرحله به نیمه نهایی صعود می كنند. 60 شناگر در ماده 100 متر آزاد بازی های المپیك 2012 لندن شركت كرده اند.

در ادامه این رقابت ها، هم چنین آلمانی قدرتمند پینگ پنگ جهان در دور یک شانزدهم نهایی موفق به حذف نماینده کشورمان شد.

عالمیان پس از پیروزی روز گذشته برابر پنگ هنگ کنگی امروز در برابر نفر هفتم رده بندی جهانی از آلمان یعنی تیمو بول قرار گرفت.

نوشاد که دو گیم اول را 11-8 و 11-5 به حریف واگذار کرده بود در گیم سوم ناگهان متحول شد و در حالیکه 1-4 عقب بود 10-6 پیش افتاد اما حریف سرسخت آلمانی همه امتیازات بعدی را گرفت تا 12-10 به پیروزی برسد.
 

عالمیان که برای نخستین بار در تاریخ پینگ پنگ ما به این مرحله از رقابت های المپیک رسیده بود در گیم چهارم در حالیکه 10-6 عقب افتاده بود بازی را 10-10 کرد اما در نهایت 12-10 مغلوب و از دور رقابتها حذف شد. محمد بیداریان در رده ششم گروه سوم مرحله مقدماتی مسابقات شنای 100 متر آزاد بازی های المپیك 2012 لندن قرار گرفت.  تنها نماینده شنای ایران دراین بازی ها، از ساعت 13 امروز برای رقابت با دیگر شناگران این ماده به آب زد و در نهایت با زمان 52 ثانیه و 92 صدم ثانیه در رده ششم گروه خود ایستاد.

اما بیداریان با وایلد كارت سهمیه حضور در بازی های المپیك 2012 لندن را به دست آورده است و برای مشخص شدن رتبه نهایی اش در این مرحله باید در انتظار نتایج شركت كنندگان سایر گروه ها بماند.

بیداریان پیش از حضور در بازی های المپیك هدف خود را شكستن ركورد ایران اعلام كرده بود اما با این نتیجه در راه رسیدن به این هدف هم ناكام ماند.

ركوردماده 100متر آزاد ایران 51 ثانیه و 31 صدم ثانیه است كه در اختیار خود وی قرار دارد و در مسابقات قهرمانی جهان رم ایتالیا در سال 2009 ثبت شده است. 16 شناگر برتر این مرحله به نیمه نهایی صعود می كنند.

60 شناگر در ماده 100 متر آزاد بازی های المپیك 2012 لندن شركت كرده اند.

 

 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA