كاهش 15درصدی جرایم خشن در كشور

رییس قوه قضاییه با اشاره به اقدامات دستگاه قضا در برخورد با مفاسد در ابعاد مختلف از كاهش 15 درصدی جرایم خشن و مسلحانه در كشور خبر داد.

آیت الله 'صادق آملی لاریجانی' در دیدار مسوولان عالی قضایی، قضات و كارمندان قوه قضاییه با رهبر معظم انقلاب اسلامی در شهر مشهد مقدس، گفت:از ماموریت محوله به من در دستگاه قضا حدود سه سال می گذرد و در این مدت ضمن طی فراز و نشیب ها با موفقیت ها و چالش هایی روبرو بوده ایم.

رییس قوه قضاییه با بیان اینكه در این مدت با همكاری مسوولان قوه قضاییه و همه قضات و كارمندان این مجموعه، گام هایی درجهت ارتقای دستگاه قضایی كشور برداشته شده است،افزود:البته این به آن معنا نیست كه از كاستی ها غفلت داشته و خود را قانع بدانیم.

آیت الله آملی لاریجانی در ادامه به دیدار قضات و كاركنان دستگاه قضایی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در هفتم تیرماه سال جاری اشاره كرد و اظهار داشت:در این دیدار مقام معظم رهبری قدرت و اقتدار و اعتماد مردمی را دو عامل مهم در موفقیت قوه قضاییه دانستند كه دستگاه قضایی نیز با توجه به این دو عامل مهم و سیاست های كلی تهیه شده ، اقدامات خود را انجام است.

وی یادآور شد:امروز با گذشت 33 سال از انقلاب اسلامی به دوره ای رسیده ایم كه بسیاری از نیروهای قضایی در شرف بازنشستگی هستند و متاسفانه در سال های گذشته نیز این مساله پیش بینی نشده و سرمایه گذاری متناسب با آن صورت نگرفته است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA