برداشتن محدودیت سقف اضافه كار و اعتبارات رفاهی كاركنان دولت

بر اساس قانون بودجه سال 1391 ، محدودیت های مربوط به پرداخت اضافه كار به كاركنان دستگاه های دولتی برداشته شده است و دست این سازمان ها در پرداخت اضافه كار و كمك های رفاهی باز شد.

به گزارش ایرنا، برخلاف دو سال گذشته كه پرداخت اضافه كار، محدود به سقف اعتبارات سال 1389 شده بود، امسال دستگاه ها در پرداخت اضافه كار محدودیتی ندارند و در سقف اعتبارات مصوب می توانند، اضافه كار به كاركنان پرداخت كنند .

بر اساس ضوابط اجرایی بودجه سال 1391، ‌امسال هزینه غذا برای كاركنان دولتی شاغل در تهران از 506 هزار ریال در ماه به 690 هزار ریال افزایش یافته و هزینه ایاب و ذهاب كارمندانی كه در تهران از سرویس سازمانی استفاده نمی كنند از 550 هزار ریال سال گذشته به 650 هزار ریال در سال جاری رسیده است.

در ضوابط اجرایی بودجه سال 1391، هزینه ایاب و ذهاب برای شهرهای دارای پانصد هزار نفرجمعیت 430 هزار ریال تعیین شده است .

هزینه تلفن همراه مدیران و كارمندانی كه نیاز به ارتباط مستمر سازمانی دارند ،‌نیز از 200 هزار ریال در سال گذشته به 300 هزار ریال در سال 1391 رسیده است.

همچنین محدودیت پرداخت پاداش در طول سال برداشته شده و بر خلاف سال گذشته كه پرداخت پاداش شش ماهه به یك نوبت محدود شده بود ،‌امسال تعداد دفعات پرداخت پاداش ،به تصویب هیات وزیران موكول شده است .

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA