كسب مدال برنز در لیگ جهانی كاراته وان

در نخستین روز مسابقات لیگ جهانی ' كاراته وان' ، مهسا افسانه 'كاراته كای جوان كشورمان توانست با كسب مدال برنز در بخش انفرادی كاتا ، بر سكوی سوم این رقابت ها بایستد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون كاراته، افسانه در حساس ترین مبارزه خود توانست كاتا روی صاحب نام فرانسوی كه سه مدال نقره اروپا را نیز در كارنامه خود دارد ، با سه پرچم شكست دهد.

براساس این گزارش ،در رقابت های كاتای انفرادی لیگ جهانی 23 ورزشكار از 11 كشور حضور داشتند .

افسانه كاتا روی ایرانی كه در گروه A قرار داشت توانست در این مسابقات ابتدا 'لی كلین' از مالزی را 3 بر 2 شكست دهد. او در بازی دوم 'الكساندار آناكان' نیوزلندی را 4 بر یك مغلوب كرد، سپس بر 'پاستایا' كاتاروی كشور میزبان 6 بر یك غلبه كرد تا مقابل 'ریكا اسامی' ژاپنی قهرمان آسیا در سال 2011و دارنده 3 مدال طلای 'كاراته وان' و مدال برنز جهان در سال 2010 قرار گیرد. افسانه در مصاف با این حریف برجسته ژاپن 4 بر یك شكست خورد

و راهی مرحله رپه شارژ شد.

در گروه بازنده ها افسانه مقابل 'سندی اسكوردو' فرانسوی، دارنده مدال نقره اروپا در سالهای 2010،2011 و 2012 قرار گرفت و با 5 پرچم مقتدرانه صاحب برنز شد.

همچنین 'سمیرا ذاكری'، دیگر نماینده كشورمان پس از پیروزی مقابل 'وی چون' از مالزی با نتیجه 3 بر 2 ،در بازی دوم 3 بر 2 مغلوب 'كاسویو' از ژاپن شد و از دور رقابتها كنار رفت.

در بخش كاتای انفرادی دو كاتاروی ژاپنی عناوین اول و دوم را كسب كردند.

به گزارش ایرنا، رقابت های لیگ جهانی 'كاراته وان' از اول تا چهارم تیرماه در شهر جاكارتای اندونزی با حضور برترین تیم های آسیا و جهان از جمله كره جنوبی و چین برگزار خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA