پرداخت فوق العاده خاص به كارمندان زندان ها

'محمود احمدی نژاد' رییس جمهوری، قانون تسری فوق العاده خاص كارمندان سازمان های پزشكی قانونی كشور و انتقال خون ایران به كارمندان سازمان دامپزشكی كشور و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور را برای اجرا ابلاغ كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، بر اساس ماده واحده این قانون از تاریخ تصویب آن فوق العاده خاص موضوع 'قانون فوق العاده خاص كارمندان سازمانهای پزشكی قانونی كشور و انتقال خون مصوب4/2/1390' به كارمندان سازمان دامپزشكی شامل شامل مشاغل زیر تسری می یابد.

براین اساس دكترای تخصصی، امتیاز شغل و شاغل ضرب در4، دكترای حرفه ای؛ امتیاز شغل و شاغل ضرب در 5/3، كارشناس ارشد و كارشناسان مشاغل تخصصی؛ امتیاز شغل و شاغل ضرب در 3 از جمله این مشاغل هستند.

همچنین كاردان و مراقب زندان؛ امتیاز شغل و شاغل ضرب در 2.5، كاركنان اداری شاغل در زندان؛ امتیاز شغل و شاغل ضرب در 2، سایر كاركنان مرتبط با زندان و زندانی؛ امتیاز شغل و شاغل ضرب در 5/1 و كارمندان سازمان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی كشور نیز این مشاغل محسوب می شوند.

طبق این قانون، اعتبار مورد نیاز برای پرداخت فوق العاده خاص موضوع این قانون به كارمندان سازمان دامپزشكی كشور از محل ردیف درآمدی ماده(14) قانون سازمان دامپزشكی كشور مصوب 24/3/1350 و به كارمندان سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی كشور برای سال جاری از محل درآمدهای موضوع بند(ه) ماده(2) قانون تبدیل شورای سرپرستی زندانها به سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی مصوب 6/11/1364 و ماده(98) آیین نامه اجرایی آن و نیز صرفه جویی ها با استفاده از اختیارات و مجوزهای قانونی خود با بهره گیری از منابع حاصله از فروش اموال و املاك مازاد بر نیاز سازمان پس از واریز به حساب خزانه تامین و پس از آن در بودجه های سنواتی پیش بینی می شود.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA