كسب مدال برنز تكواندو قهرمانی دانشجویان جهان

'بهزاد ایلخانی' تكواندوكار وزن ششم تیم دانشجویان ایران به مقام سوم دوازدهمین دوره مسابقه های تكواندو قهرمانی دانشجویان جهان در كره جنوبی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، چهارمین روز این رقابت ها با كسب یك مدال برنز توسط 'بهزاد ایلخانی' و حذف 'رضا صفری' برای تیم ایران در بخش مبارزه پیگیری شد.

ایلخانی در وزن ششم پس از پیروزی مقابل حریفانی از روسیه و استرالیا به مرحله نیمه نهایی صعود كرد اما در این مرحله مقابل ورزشكار كره‎ جنوبی شكست خورد و به مدال برنز مشترك رسید.

همچنین 'رضا صفری' تكواندوكار وزن دوم ایران نخستین مبارزه خود را با نتیجه 12 بر 10 به تكواندوكار كشور ژاپن واگذار كرد و از دور رقابت ها كنار رفت.

در ادامه این رقابت ‎ها فردا (سه شنبه) فرزاد عبداللهی در وزن پنجم به مصاف حریفی از فنلاند می ‎رود و جلال خدامی نیز در وزن هشتم رو در روی تكواندوكار كشور مكزیك قرار می گیرد.

پیش از این تیم تكواندو دانشجویان كشورمان در بخش مبارزه صاحب دو مدال طلا و در بخش پومسه صاحب چهار مدال نقره انفرادی و تیمی شده بود.

در این مسابقه ها كه با حضور ورزشكاران 54 كشور تا دهم خرداد ماه در دو بخش مبارزه و پومسه به میزبانی كره جنوبی در شهر پوچان ادامه خواهد داشت، 16 تكواندوكار از ایران شركت كرده اند.

'مهدی طالب پور' سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز تكواندوكاران كشورمان را در مسابقه های قهرمانی جهان در كره جنوبی همراهی می كند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA