كسب مقام بیست و چهارم قایقرانی آب های آرام جهان

قایقرانان ایران در مسابقات مسافت 1000 متر جام 2 جهانی آبهای آرام با كسب یك مقام ششم ( آرزو حكیمی) ، یك مقام هجدهم ( احمد رضا طالبیان ) و یك مقام بیست و چهارم ( فرزین اسدی ) به كار خود در این رقابت ها پایان دادند.

به گزارش فدراسیون قایقرانی، با برگزاری مسابقات مسافت 1000 متر كاپ 2 جهانی قایقرانان كشورمان روز گذشته به كار خود در این مواد خاتمه دادند.

بر این اساس آرزو حكیمی در فینال كایاك یك نفره 1000 متر بانوان به مصاف حریفانی از سوئد، كره، هلند، اتریش و لهستان رفت و در نهایت با كسب ركورد 4:12.64 دقیقه مقام ششم مسابقات را كسب كرد.

احمدرضا طالبیان در فینال B كایاك یكنفره 1000 متر مردان با حریفانی از روسیه، ایرلند، چك، انگلیس، تونس، استرالیا و سوئیس رقابت كرد و در نهایت با زمان 3:40.94 دقیقه در رده نهم قرار گرفت.

طالبیان با این نتیجه در جایگاه هجدهم كایاك یك نفره 1000 متر مردان در كاپ 2 جهانی قرار گرفت.

فرزین اسدی نیز در فینال C با قایقرانان كشورهای كانادا، چك، دانمارك، ونزوئلا، نیوزلند، بلاروس، ایتالیا و قزاقستان رقابت كرد و در پایان با زمان 3:43.08 دقیقه در رده ششم قرار گرفت.

اسدی با این نتیجه در جایگاه بیست و چهارم این مسابقات قرار گرفت.

در ادامه مسابقات نیز رقابت های مقدماتی مسافت 200 متر برگزار شد و آرزو حكیمی نماینده كشورمان در مسابقه گروه دوم مقدماتی كایاك یك نفره 200 متر بانوان به مصاف قایقرانانی از كشورهای دانمارك، كانادا، مجارستان، فنلاند، نیوزلند، فرانسه و ایرلند رفت و در پایان با كسب ركورد 44.22 ثانیه در رده هشتم قرار گرفت و از راه یابی به نیمه نهایی بازماند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA