اجرای بیش از 98 درصدی مصوبات استانی دولت در حوزه فاوا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مصوبات استانی دولت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به طور كامل اجرایی شده و تنها در برخی بخش ها تحقق 98 درصدی داشته است.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، 'رضا تقی پور' اظهار داشت: برخی از مصوبات استانی در زمینه توسعه زیرساخت ها و شبكه مادر مخابراتی بوده است كه توسط شركت زیرساخت دنبال می شود.
وی خاطر نشان كرد: ارائه خدمات دسترسی در تلفن ثابت و ارتباط دهی به مناطق جدید نظیر مناطق مسكن مهر یكی دیگر از مصوبات استانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است كه به طور كامل اجرایی شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایجاد پورت های اینترنت را از دیگر مصوبات استانی در حوزه فاوا عنوان و تصریح كرد: این دسته مصوبات نیز به طور كامل اجرایی شده به طوری كه بر اساس آمار و اطلاعات موجود، ایران بیشترین تعداد كاربران اینترنت در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.
تقی پور با اشاره به دیگر اقدام های زیرساختی صورت گرفته در راستای توسعه فناوری اطلاعات در استان ها و اجرای مصوبات استانی در این حوزه تاكید كرد:توسعه مراكز داده استانی یكی دیگر از این اقدام ها محسوب می شود كه كه تاكنون 11 استان به زودی آغاز به كار می كند.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، راه اندازی مراكز دیتا سنتر در 21 استان باقی مانده نیز طی سال جاری و سال 92 عملیاتی خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA