سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

معرفی برترین های ورزش سه گانه ایران

برندگان مسابقات مرحله سوم ورزش سه گانه لیگ باشگاه های ایران در جزیره قشم مشخص شدند. مرحله پایانی این دوره از مسابقه ها با حضور 88 ورزشكار از 16 باشگاه در شهر 'سوزا' جزیره قشم برگزار شد و در رده سنی بزرگسالان، تیم های مقاومت زنجان، شهرداری زنجان و اصفهان به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

مرحله پایانی این دوره از مسابقه ها با حضور 88 ورزشكار از 16 باشگاه در شهر 'سوزا' جزیره قشم برگزار شد و در رده سنی بزرگسالان، تیم های مقاومت زنجان، شهرداری زنجان و اصفهان به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادی رده سنی بزرگسالان، محمد اصغری خاتونی از باشگاه شهرداری زنجان با زمان شش ساعت و 26 دقیقه و 9 ثانیه به مقام قهرمانی رسید
فرشاد دادفر با زمان شش ساعت و 27 دقیقه و شش ثانیه و سلمان تیموری با زمان شش ساعت و 29 دقیقه و 48 ثانیه هر دو از تیم مقاومت زنجان به ترتیب در مكان های دوم و سوم جای گرفتند.
در رده سنی جوانان نیز تیم شهرداری زنجان به مقام قهرمانی رسید و خراسان رضوی و تیم كاوشگران شرق در رتبه های بعدی ایستادند.
در بخش انفرادی این رده سنی، محمد مهدی رحمتی از باشگاه شهرداری زنجان با زمان سه ساعت و هفت دقیقه و 37 ثانیه در صدر ایستاد و محمد غزنچایی از تیم كاوشگران شرق با زمان سه ساعت و 14 دقیقه و 53 ثانیه و رضا باقری از تیم خراسان رضوی با زمان سه ساعت و 17 دقیقه و 36 ثانیه در رده های دوم و سوم جای گرفتند.
سومین دوره لیگ باشگاهی رشته سه گانه ایران در رده های سنی جوانان و بزرگسالان در سه مرحله برگزار شد كه مراحل اول و دوم این رقابت ها سال گذشته در شهرهای بندر انزلی و بندر تركمن انجام شده بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA