سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

ارتش عزیز از آمادگی کامل برای دفاع از ملت مومن و انقلابی ایران برخوردار است

 

رئیس جمهور با اشاره به حرکت ملت ایران در مسیر پیشرفت و فتح قله های علمی، فناوری و آبادانی تاکید کرد:‌ ارتش عزیز از آمادگی کامل برای دفاع از این ملت مومن و انقلابی برخوردار است.
به گزارش ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد در مراسم گرامیداشت 29 فروردین روز ارتش در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) پیشرفت و زندگی سعادتمند را نیازمند امنیت پایدار دانست و خاطرنشان کرد: امنیت مستلزم اقتدار است و هم امنیت و هم اقتدار دستاورد نیروهای مسلح آزموده و شجاع و هوشمند است.
رئیس شورایعالی امنیت ملی ایران گفت: امروز که ملت عزیز ایران در مسیر پیشرفت و فتح قله های علمی و فناوری و آبادانی در حال حرکت است بیش از هر زمان نیازمند امنیت پایدار است واین مستلزم حضور و فعال بودن نیروهای مسلح کارآمد و انقلابی است.
رئیس جمهور افزود:‌ خدای بزرگ را سپاسگزارم که امروز ارتش عزیز ما و همه نیروهای مسلح و رزمندگان ما بر صراط مستقیم الهی حرکت می کننند و با همه وجود در خدمت بالندگی ملت ایران هستند.
احمدی نژاد اظهار داشت: نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرمان گرا و در خدمت آرمان های الهی و ارزش های الهی و صیانت از میراث پیامبران الهی از جمله پیامبر اسلام (ص) هستند.
رئیس شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد:‌ امروز آ‌مادگی برای دفاع از وطن از ارزشهای الهی و از یک ملت مومن و انقلابی یک امر مهم وضرورت قطعی است که به فضل الهی ارتش عزیز ما از این ویژگی برخوردار است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA