اطلاعیه نحوه دریافت یارانه کتاب خارجی

ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران جهت توزیع کارت خرید یارانه ای کتاب خارجی در تهران و مراکز استانها از طریق بانک صادرات اقدام می نماید.
زمان دریافت کارت خرید در تهران از تاریخ 1/2/91 لغایت 11/2/91 و در شهرستانها از تاریخ 1/2/91 لغایت 10/2/91می باشد.

یادآوری می نماید که ارائه کارت خرید یارانه ای فقط با مراجعه شخص و با در دست داشتن اصل و تصویر کارت ملی و مدارک زیر از طریق شعب منتخب بانک صادرات میّسر خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:- دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها با ارائه کارت دانشجویی و یا کارت فارغ التحصیلی-اعضای هیأت علمی با ارائه کارت عضویت هیأت علمی که نشان دهنده مرتبه هیأت علمی باشند و یا با ارائه اصل حکم کارگزینی
- طلاب و اساتید حوزه های علمیه (در صورت خرید کتاب لاتین) با ارائه تأئیدیه از مدیریت حوزه و یا دفاتر نمایندگی ولی فقیه در استانها و نیز جامعه المصطفی العالمیه
-  اهل قلم و شخصیتهای فرهنگی هنری :
اهل قلم با ارائه نمونه ای از آخرین اثرشان (چاپ اول سال 1389 به بعد)
شخصیتهای فرهنگی – هنری: با ارائه نمونه ای از آثار علمی و هنری و یا تائیدیه از مراجع ذی صلاح مرتبط با موضوع فعالیت جهت تعیین سقف خرید کتاب خارجی به دفتر ستاد واقع در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی – خیابان فجر- ساختمان شماره 7- طبقه اول مراجعه نمایند.
-نمایندگان مؤسسات، دانشگاهها و مراکز آموزشی با در دست داشتن معرفی نامه معتبر و درخواست سقف خرید مورد نیاز با امضای بالاترین مقام مسئول ممهور به مهر سازمان به ستاد امور بین الملل نمایشگاه واقع در تهران- خیابان قائم مقام فراهانی – خیابان فجر (جم سابق) - ساختمان شماره 7 - طبقه اول مراجعه نمایند.
ارائه کارت ملی توسط تمامی خریداران الزامی است
نحوه دریافت کارت:
الف- اشخاص با مراجعه به شعب منتخب بانک صادرات در تهران و شهرستانها و تکمیل برگه درخواست کارت یارانه ای همراه با تصویر و اصل مدارک شناسایی و پرداخت مبلغ 000/10 ریال، کارت یارانه ای خرید کتاب خارجی را دریافت می نمایند.
ب- اهل قلم و شخصیتهای فرهنگی و هنری با مراجعه به ستاد امور بین الملل و تکمیل برگه درخواست کارت یارانه ای همراه با ارائه اصل و تصویر کارت ملی و نمونه اثر کارت یارانه ای دریافت می نمایند.
ج- مؤسسات، دانشگاهها و مراکز آموزشی با ارائه درخواست تعیین سقف خرید، معرفی نماینده، کارت یارانه ای دریافت می نمایند.
 
 

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA