• اخبار
  • اخبار سیاسی - اخبار اسلایدشو

ایران دارای بزرگترین ناوگان نفتکش های غول پیکر دنیاست

به گفته مقامهای ارشد، شرکت ملی نفتکش ایران (ان.آی.تی.سی) بزرگترین شرکت حمل و نقل محموله های نفتی ایران، بزرگترین ناوگان نفتکشهای غول پیکر دنیا را دارد و هم اکنون این شرکت در حال مذاکره برای بازگشت به بنادر اروپایی پس از به نتیجه رسیدن توافق هسته ای ایران با کشورهای گروه ١+٥ و لغو تحریم هاست.

به گزارش ایرنا از روزنامه وال استریت ژورنال از تهران، به گفته مقامهای ارشد، شرکت ملی نفتکش ایران (ان.آی.تی.سی) بزرگترین شرکت حمل و نقل محموله های نفتی ایران، بزرگترین ناوگان نفتکشهای غول پیکر دنیا را دارد و هم اکنون این شرکت در حال مذاکره برای بازگشت به بنادر اروپایی پس از به نتیجه رسیدن توافق هسته ای ایران با کشورهای گروه ١+٥ و لغو تحریم هاست.

شرکت ملی نفتکش ایران، یک شرکت کشتیرانی خصوصی ایرانی، اعلام می کند که پس از خرید ٢٠ شناور حمل نفت خام در دو سال و نیم گذشته که در چین ساخته شده اند، هم اکنون ٤٢ نفتکش غول پیکر (وی ال سی سی) در ناوگان خود دارد.

برای نخستین بار است که شرکت ملی نفتکش ایران به تعداد ناوگان خود اشاره می کند، این شرکت برای مقابله با تحریم های بین المللی و قطع همکاری بیمه گران اروپایی برای بیمه نفتکشهای حامل نفت خام ایران، ناوگان خود را گسترش داده است.

کاپیتان نصرت الله سردشتی مدیر بازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران در گفتگو با وال استریت ژورنال در تهران گفت: هیچ شرکتی در جهان به اندازه شرکت ملی نفتکش ایران، نفتکش غول پیکر (وی ال سی سی) در ناوگان خود ندارد.

منبع: روزنامه وال استریت ژورنال

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA