دیدار تیم ملی فوتبال ایران و امارات در 29 فروردین

'كارلوس كی روش' سرمربی تیم فوتبال كشورمان و رییس موقت فدراسیون فوتبال امارات متحده عربی برای برگزاری دیدار دوستانه در روز 29 فروردین ماه (17 آوریل ) به توافق رسیدند.

پایگاه اطلاع رسانی باشگاه ایرانیان دبی اعلام كرد،'كارلوس كی روش ' سرمربی تیم فوتبال كشورمان كه به امارات متحده عربی سفر كرده است ، در دیدار با 'یوسف السركال' رییس موقت فدراسیون فوتبال امارات پیشنهاد برگزاری دیدار دوستانه بین تیم های ایران وامارات را ارائه كرد.

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی یاد شده ، در این دیدار طرفین برای انجام برگزاری دیدار دوستانه در روز 17 آوریل در شهر دبی به توافق رسیدند.

براساس این گزارش ، كی روش همچنین در این سفر با 'مارادونا' سرمربی تیم فوتبال الوصل امارات پیرامون وضعیت و آمادگی 'محمدرضا خلعتبری' مهاجم ایرانی این تیم دیدار و گفت وگو كرد.

در این دیدار 'مارادونا' با تمجید از 'خلعتبری' ، از وی به عنوان بازیكن خوب و مقتدر نامبرد و اظهارداشت: تیم ملی ایران هرگاه به این بازیكن نیاز داشته باشد ، باشگاه الوصل خلعتبری را در اختیار تیم كشورش قرار خواهد داد.

مارادونا گفت: از اینكه خلعتبری بازیكن ملی پوش ایران را در اختیار دارم بسیار خوشحال و همواره برای او احترام قائلم.

اسطوره فوتبال آرژانتین در این دیدار با اشاره به اینكه برای ایرانی ها احترام زیادی قائل است ، گفت: امیدوارم روزی به ایران بروم و هدایت تیم ملی این كشور را برعهده بگیرم اما از اینكه اكنون هدایت تیم ایران در دست مربی بزرگی همچون 'كی روش ' قرار دارد ، بسیار خوشحال هستم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA