چهار مدال در انتظار تیم ملی كشتی نوجوانان آسیا

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو هند برگزار می‌شود که در مسابقات روز سوم (شنبه) این رقابت‌ها دو کشتی‌گیر کشورمان به دیدار فینال و دو کشتی گیر دیگر به دیدار رده بندی راه یافتند.

به گزارش فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو هند برگزار می‌شود که در مسابقات روز سوم (شنبه) این رقابت‌ها دو کشتی‌گیر کشورمان به دیدار فینال و دو کشتی گیر دیگر به دیدار رده بندی راه یافتند.

در کشتی فرنگی و در وزن 76 کیلوگرم مسلم مرادی در دیدار نخست با نتیجه 7 بر صفر از سد حریف هندی گذشت، وی در دور بعد نیز کشتی‌گیری از ژاپن را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 69 کیلوگرم شایان عفیفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر یک کشتی‌گیری از هند را مغلوب کرد، وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 3 مغلوب حریف ازبکستانی شد و راهی دیدار رده بندی شد.

در کشتی آزاد و در وزن 58 کیلوگرم امیرحسین کاوسی پس از یک دور استراحت، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر از سد حریف ازبکستانی گذشت؛ وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 9 بر 4 حریف هندی را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.

در وزن 63 کیلوگرم آرمین بابایی در دور نخست مقابل حریف هندی با ضربه فنی شکست خورد، اما با توجه به حضور این کشتی‌گیر در فینال، بابایی در گروه بازنده‌ها مقابل حریف قزاق با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن 54 کیلوگرم حامد رحیمی در دیدار نخست مقابل حریف ژاپنی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در مسابقات بعدی، وی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

منبع: روابط عمومي فدراسیون کشتی

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA