درگاه ایران، مسابقه عكس نوروزی برگزار می كند

درگاه خدمات الكترونیكی ایران، به منظور گرامیداشت آیین نوروز و هم چنین فرارسیدن بهار طبیعت، نخستین دوره مسابقه عكاسی خود را با موضوع نوروز  برگزار می كند.

مسابقه عكاسی نوروز كه با هدف حفظ و توسعه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی برپا می شود، بستر مناسبی جهت معرفی جاذبه های ایران به شمار می رود و در مجموع دارای شش گروه بندی موضوعی است. موضوعات مسابقه عكس نوروزی، عبارت از سفرهای نوروزی، سبك زندگی، فرهنگ و اعتقادات اقوام گوناگون ایرانی، ابنیه و اماكن تاریخی، طبیعت ایران، بافت شهری و معماری است كه دسترسی به آن در نشانی اینترنتی http://www.iran.ir/norouz-festival  امكان پذیر است.

مطابق ضوابط نخستین دوره مسابقه عكاسی نوروزی، شركت كلیه علاقه مندان به عكاسی در این مسابقه آزاد است و هیچ گونه محدودیتی در تعداد عكس های ارسالی در نظر گرفته نشده است. در این راستا، كلیه شركت كنندگان می بایست از درج هر گونه علامت، امضا و یا حاشیه بر روی عكس خودداری كنند. هم چنین ویرایش عكس ها؛ باید به گونه ای صورت گیرد كه بر اصالت آن، خدشه ای وارد نشود. از نظر فنی نیز، عكس ها باید به صورت فایل دیجیتال و با فرمت jpeg و با حجمی كمتر از 300 كیلو بایت ارسال گردد. در ضمن درگاه ایران مجاز است از كلیه آثار ارسالی در این درگاه استفاده كند. قابل ذكر است، مهلت ارسال آثار از تاریخ 1/1/91 لغایت 31/1/91 می باشد و به آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA