ارسال پیامك جهت خود اظهاری انصراف از دریافت یارانه

سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اطلاعیه ای آورده است: انصراف سرپرستان خانوارهای مورد نظر از دریافت یارانه و افزایش سهم طبقات کم درآمد از این محل می تواند دولت و ملت بزرگ را در انجام وظایف و مسئولیت های اجتماعی بیش از پیش یاری کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، در ادامه اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها آمده است: اکنون که پس از گذشت 15 ماه از کار بزرگ و ماندگار ملت و همبستگی عظیم و بی نظیر ملی در اجرای موفق قانون هدفمند کردن یارانه ها، شاهد آثار مثبت آن در زندگی مردم و اقتصاد کشور هستیم، به اطلاع می رساند که ادامه تحولات با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.
بدیهی است هدف نهایی اجرای این قانون، عدالت و پیشرفت جامعه است که سرلوحه تمامی برنامه های اقتصادی کشور خواهد بود لذا در این زمینه توجه هموطنان عزیز را به موارد زیر معطوف می دارد:
1- از مدت ها پیش تعداد کثیری از مردم خیر و افرادی که به لطف خدا دارای درآمد مناسبی برای امرار معاش خود و افراد تحت تکفلشان می باشند و یارانه های پرداختی در زندگی آنان اثر گذار نبوده یا تأثیر چندانی ندارد، خواستار ایجاد ساز و کاری شده اند تا بتوانند بر اساس آن از دریافت تمام یا بخشی از یارانه سهم خود صرفنظر کنند و از این طریق با تخصیص بیشتر و بهتر منابع ناشی از هدفمند کردن یارانه ها موجبات بهبود زندگی خانوارهای کم درآمد و محروم جامعه فراهم کنند.
لذا در پاسخ به این درخواست مردمی و اجابت آن راهکاری عملیاتی طراحی و در اختیار مردم عزیز قرار می گیرد تا به طور داوطلبانه به افزایش سهم یارانه طبقات با درآمد پایین کمک کنند.
2- جهت ایجاد سهولت و تمهیدات لازم برای تعامل و همکاری خانوارهای داوطلب از طریق ارسال پیامک با شماره 300025 اطلاع رسانی انجام شده است که سرپرست خانوارها باید وارد سامانه الکترونیکی www.refahi.ir شده و در بخش گزینه انصراف یکی از موارد معین شده را انتخاب و علامت بزنند.
بدیهی است پیامک هایی که از طریق این شماره ارسال نشده باشد، اعتبار ندارد.
3- بدون شک انصراف سرپرستان خانوارهای مورد نظر از دریافت یارانه و افزایش سهم طبقات کم درآمد از این محل می تواند دولت و ملت بزرگ را در انجام وظایف و مسئولیت های اجتماعی بیش از پیش یاری کنند.
4- فرایند کلیه مراحل انصراف از دریافت یارانه به ترتیب از طریق پیامک های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد و جای هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA