مسافران یك ساعت قبل از حركت قطار در ایستگاه حاضر شوند

شركت قطارهای مسافری رجاء اعلام كرد: ترافیك روزهای پایانی سال در تهران می تواند مانع حضور به موقع مسافران برای سوار شدن به قطار باشد، بنابراین تاكید می شود افراد یك ساعت قبل از حركت قطار در ایستگاه حاضر شوند .

به نقل از روابط عمومی این شركت ، با توجه به حجم ترافیك سطح شهر تهران در روزهای پایانی سال، به ویژه خیابان‌های منتهی به ایستگاه راه‌آهن، مسافران باید با برنامه‌‌‌ریزی لازم ، یك ساعت قبل از حركت در ایستگاه راه‌آهن حضور یابند.

براساس این گزارش ، ترافیك بیش از حد سفر در ایام پایانی سال، امكان اعزام مسافران جا مانده با قطارهای بعدی وجود ندارد و مسافران لازم است برای انجام امور كنترل بلیت و بازرسی اثاثیه، یك ساعت قبل از حركت در ایستگاه راه‌آهن حضور داشته باشند.

رجاء در اطلاعیه خود تاكید كرد، مسافران باید در طول سفر با قطار، شناسنامه یا كارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند تا در صورت درخواست مأموران این شركت، آن را ارائه دهند.

چنانچه بلیت مسافری ‌مفقود شد، مطابق آیین‌نامه مربوطه و به شرط حضور به موقع در ایستگاه مراتب را به باجه خدمات مسافران واقع در طبقه دوم ایستگاه راه آهن تهران اعلام تا برابر مقررات بلیت المثنی برای وی صادر شود.

در این اطلاعیه آمده است ، تمامی مسافران قطار بدون محدودیت سنی از بدو ورود به ایستگاه مبدأ تا رسیدن به ایستگاه مقصد در برابر حوادث تحت پوشش بیمه هستند.

‌برنامه نوروزی قطارهای مسافری از 24 اسفند ماه جاری آغاز و در 15 فروردین سال 1391 خاتمه پیدا می كند .

پیش بینی شده است ، طی مدت مذكور حدود دو میلیون نفر مسافر با قطار در سطح كشور جابه‌جا می‌شوند.

مسافران قطارهای نوروزی برای دریافت هر گونه اطلاعات و ارائه انتقاد، پیشنهاد یا شكایت می‌توانند با شماره تلفن 1539 سامانه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتری به صورت شبانه‌روزی تماس حاصل یا به شماره 3000139 پیامك ارسال نمایند و علاوه برآن پایگاه اینترنتی این شركت به نشانی  www.raja.ir نیز قابل مراجعه است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA