ارایه « بسته خدمات نوروزی 20» توسط درگاه ایران

 

در پی استقبال كاربران از طرح بسته خدمات نوروزی درگاه ایران، میزان ارایه خدمات الكترونیكی ویژه سال نو، افزایش یافت.
در طرح «بسته خدمات نوروزی20» درگاه ایران،كاربران ایرانی مقیم داخل و خارج از كشور می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیhttp://www.iran.ir/norouz  و بدون نیاز به مراجعه حضوری، از 20 خدمت الكترونیكی ویژه نوروز بهره مند شوند. در این طرح كه به مناسبت فرارسیدن سال نو و استقبال از بهار توسط درگاه خدمات الكترونیكی ایران عرضه می شود، كلیه دستگاه های دولتی و غیردولتی می توانند به صورت رایگان نسبت به عرضه یكپارچه و هم زمان خدمت خود در كنار سایر خدمات نوروزی اقدام كنند.
در همین راستا، بسته خدمات نوروزی20 درگاه ایران، به معرفی خدمات مورد نیاز سفرهای نوروزی شهروندان می پردازد. در این بسته كه با عرضه خدمات جدید مورد تكمیل و به روز رسانی قرار می گیرد، امكان معرفی و رزرو هتل، خرید بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس، اعلام وضعیت آب و هوا، ترافیک جاده ها، معرفی آژانس های مسافرتی سفرهای نوروزی و غیره به صورت الكترونیكی برای متقاضیان فراهم شده است. مراجعه به بسته خدمات الكترونیكی ویژه نوروز، علاوه بر موارد فوق، امكان دسترسی به اطلاعات پرواز فرودگاه های داخلی و بین المللی، مرکز ملی اطلاع رسانی و رزرواسیون اماکن اقامتی کشور، تقویم گردشگری و نیز جست و جوی تورهای مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را نیز میسر می سازد.
با توجه به این سفرهای نوروزی بسیاری از هم وطنان، پس از پایان تعطیلات نیز ادامه دارد، از این روی بسته خدمات نوروزی 20 درگاه ایران، به مدت 15 روز پس از نوروز نیز به فعالیت خود ادامه می دهد و در اختیار كاربران قرار می گیرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA