دولت برای استقرار عدالت تا آخر كنار ملت خواهد ایستاد

رییس جمهوری با بیان این كه دولت با ملت ایران در راستای تحقق عدالت تجدید عهد می كند، خطاب به مردم گفت: در كنار شما و همراه شما تا نفس در بدن داریم و علی رغم همه فشارهای جهانی و از نقاط مختلف برای استقرار عدالت تا آخر خواهیم ایستاد.

'محمود احمدی نژاد' ظهر یكشنبه در جمع پرشور مردم كرج در جریان سفر استانی هیات دولت به استان البرز ، اساس دولت های نهم و دهم را عدالت دانست و خاطرنشان كرد: تشویق ها، لبخندها و حمایت های قدرت های فاسد و قلدرهای داخل و خارج را با لبخند رضایت یك نفر از ملت ایران هرگز عوض نخواهیم كرد.

رییس قوه مجریه خطاب به ملت ایران گفت: ما با شما عهد بسته ایم و تا لحظه ای كه نفس داریم و توان داریم از نوكری شما مردم سر سوزنی فروگذار نخواهیم كرد.
رییس جمهوری در ادامه با بیان این كه اجرای عدالت نیازمند طرح های متنوع و گوناگون است، اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را یكی از این طرح ها برشمرد كه اجرای موفقیت آمیز آن به كمك مردم، تحسین انسان های صالح و دلسوز در جهان و مراكز بین المللی را در پی داشته است.
احمدی نژاد با بیان این كه اجرای عدالت مخالفین بسیار پر و پا قرص و مصمم دارد تصریح كرد: قلدرها، مفت خورها و گردن كلفت ها و آدمهایی كه می خواهند بدون تلاش، زحمت و تحمل سختی بیش از دیگران و حق خود از ثروت های ملی استفاده كنند در برابر عدالت صف آرایی كرده اند.
رییس جمهوری با گرامیداشت یاد امام راحل (ره)، فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در زمینه ضرورت استقرار پاكی و عدالت در صحنه جهانی را یادآور شد و گفت: همانگونه كه امام (ره) فرمودند، نمی شود دو سه قدرت خود را مالك دنیا بشناسند و ثروت دنیا را غارت و اكثریت دنیا در فقر باشند.
وی اقدامات خصمانه دشمنان به دنبال طرح شعار عدالت از سوی ملت ایران را یادآور شد و افزود: همه مستكبران و دزدهای بین المللی در برابر ملت ایران و امام ملت ایران قدعلم كردند.
احمدی نژاد تصریح كرد: آنها زشت ترین و سنگین ترین جنگ صد ساله اخیر را بر ملت ایران تحمیل كردند و این داستان همه تاریخ است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA