كشورهای غربی از اینترنت به عنوان ابزار جاسوسی استفاده می كنند

'رضا تقی پور' در یك نشست خبری مشترك با 'محمد توقیق علاوی' وزیر ارتباطات عراق در عمارت كلاه فرنگی تهران اظهار داشت: ملت بزرگ و آزاد دنیا باید این سو استفاده از اینترنت را محكوم كنند.

وی با بیان این كه، ایران حرفهای بنیادین و اساسی در مورد اینترنت دارد، گفت: نهضتی در زمینه تحول در مدیریت و اداره اینترنت در ایران شروع شده است.
وزیر ارتباطات عراق نیز در این نشست خبری اینترنت گفت: دولت عراق بر اساس مبانی اسلامی قایل به آزادی بی قید و شرط اینترنت نیست و در جهت حفظ ارزشهای اسلامی گام برمی دارد.
وزیر ارتباطات عراق در بخش دیگری از این نشست اظهار داشت: در حال حاضر ایران در معرض تحریم و محاصره ظالمانه قرار دارد و ما به عنوان همسایه ایران به سازمان ملل اعلام كردیم كه به هیچ وجه بخشی از قطعنامه ظالمانه بر علیه دولت و ملت ایران نخواهیم بود و ما را باید از این قطعنامه مستثنی كنند.
وی تاكید كرد كه محاصره و تحریم ایران را ظالمانه می دانیم و آن را رد می كنیم و آماده همكاری گسترده با ایران هستیم.
وی افزود: عراق می تواند نقش فعالی را در كاهش این تحریم ایفا نماید و خواهان گسترش همكاری دو جانبه در تمام زمینه ها هستیم.
تقی پور وزیر ارتباطات كشورمان نیز در ادامه این نشست گفت: 34 سال پیش وقتی ملت ایران شعار استقلال را سر داد، می دانست كه چه موانعی در پیش رو دارد، تحریم ها را نیز جزیی از مبارزه برای استقلال می دانیم.
وی تحریم را حرفی هایی دانست كه هیچ تاثیری در جامعه ایران ندارد و گفت: دولت و مردم ایران به این تحریم ها به عنوان یك موضوع جدی نگاه نمی كنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA