• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

درگاه ایران، برترین ارایه دهنده خدمات دولت الكترونیكی شد

درگاه خدمات الكترونیكی ایران، در سومین دوره جشنواره ستاره های فناوری، به عنوان برترین ارایه دهنده خدمات دولت الكترونیكی معرفی شد و نشان ستاره فناوری ایران را دریافت كرد.

مراسم اهدای جوایز سومین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران شامگاه سه شنبه، 16 اسفند ماه در مركز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
در این مراسم، كه با حضور جمع قابل توجهی از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور از جمله معاون نوسازی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، معاونت رسانه مجازی صدا و سیما، معاونت توسعه و مدیریت شبكه سازمان فناوری اطلاعات ایران و نیز ریاست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران برگزار شد، هیات داوران بر اساس بررسی مدارك جمع آوری شده، نشان ستاره فناوری ایران را به سبب توجه و اهتمام در توسعه و فراگیرسازی استفاده از خدمات الكترونیكی برای شهروندان به عنوان برترین ارایه دهنده خدمات دولت الكترونیكی به درگاه ایران به نشانی www.iran.ir، اعطا كرد.
در این راستا، مهندس انصاری، معاونت توسعه و مدیریت شبكه به نمایندگی از سازمان فناوری اطلاعات ایران، نشان ستاره فناوری درگاه ایران، به عنوان برترین ارایه دهنده خدمات دولت الكترونیكی را دریافت نمود.
گفتنی است در این مراسم، درگاه www.tehran.ir به عنوان برترین ارایه دهنده پورتال خدمات شهری، متعلق به شهرداری تهران و هم چنین رسانه مهر (IP media)، به دلیل نوآوری در ارایه خدمات رسانه ای دیجیتال، متعلق به معاونت رسانه مجازی صدا و سیما، موفق به كسب سایر نشان های جشنواره ستاره فناوری ایران شدند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA